Jak na virózu?

Během tohoto týdne jsem prodělala cca třikrát "Zemanovu virózu". Konstatuji, že narozeniny jsem slavila já, vnučka a zase já... Máte pro příště nějaký zaručený recept na kocovinu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Viróza? Hodně pít,acylpyrin,polehávat.
To takový problém není.
Co je problém - ten chlápek,co se musel sežrat jak ruskej mužik, a pak jít,resp. dovrávorat coby klíčník ke Korunovačním Klenotům.
Pusťte si záznam,je toho všude plno.
Klaus kradl tužky a tenhle náš nejvyšší představitel se neudržel a zlinkoval se na ruské ambasádě. Dobře věděl,co ho čeká.

Další odpovědi:

Zlatý

zaruceny recept neexistuje .....:D ..ale je dobre se pret pitim najist ..popripade si poridit nejake preparaty ktere se podavaji pred pitim a na kocovinu ...jinak nejlepsi je spanek ...rano si dat pokud to jde pivecko ..po obede dalsi a druhej den jses fit ..jako vsechno tak i na kocovinu pomaha cas ....a jak uz alespon u me to tak bejva tak radsi nechlastam rok od roku jsou ty kocoviny horsi a horsi ...jo taky je doberej horcik v tabletach po propite noci...
Doplňuji:
jinak moja babicka vzdy rikala cim se skurvi* tim se naprav ...:D...

Stříbrný

Vidím, že nejsem sama, která si myslí o "Zemanově viróze" své. :-)
Při pití alkoholu je dobré to prokládat zapíjením obyčejné vody. Před spaním po pijatice si rozpusť šumivý acylpirin a ráno další. Ale jinak, opravdu pomáhá, čím si se "zkazila", tím se druhý den napravit. Není na to ráno sice chuť, ale pomáhá to fakticky. Jedno pivečko, nebo panák až dva, dvě deci vínečka...

Zlatý

Teď už kocoviny nemívám. Dříve jsem se snažil prospat a poohlo to. Taky se říkávalo čím ses zkazil, tam se naprav!
P.S: typ měla tedy narozeniny 2 krát? :-D

Bronzový

supr výborná a horká česnečka a po ní válení se na kavalci

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

no a kdyby jsi nemohla usnout tak si pust treba sveraz narodniho lovu ..a uvidis ze v tom nejses sama ...

anonym

no badisko....tak tuhle "ochota" je suoper tip! mDíky, znám ale použiji!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.