Avatar uživatele
anonym

Jak na virózu?

Během tohoto týdne jsem prodělala cca třikrát „Zemanovu virózu“. Konstatuji, že narozeniny jsem slavila já, vnučka a zase já… Máte pro příště nějaký zaručený recept na kocovinu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? beer, www, anonym, Damiana, briketka10, anonym, gagaga před 3975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Odpoveď byla označena jako užitečná

Viróza? Hodně pít,acylpyrin,po­lehávat.
To takový problém není.
Co je problém – ten chlápek,co se musel sežrat jak ruskej mužik, a pak jít,resp. dovrávorat coby klíčník ke Korunovačním Klenotům.
Pusťte si záznam,je toho všude plno.
Klaus kradl tužky a tenhle náš nejvyšší představitel se neudržel a zlinkoval se na ruské ambasádě. Dobře věděl,co ho čeká.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

zaruceny recept neexistuje .....:D ..ale je dobre se pret pitim najist ..popripade si poridit nejake preparaty ktere se podavaji pred pitim a na kocovinu …jinak nejlepsi je spanek …rano si dat pokud to jde pivecko ..po obede dalsi a druhej den jses fit ..jako vsechno tak i na kocovinu pomaha cas …a jak uz alespon u me to tak bejva tak radsi nechlastam rok od roku jsou ty kocoviny horsi a horsi …jo taky je doberej horcik v tabletach po propite noci…
Doplňuji:
jinak moja babicka vzdy rikala cim se skurvi* tim se naprav …:D…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Vidím, že nejsem sama, která si myslí o „Zemanově viróze“ své. 🙂
Při pití alkoholu je dobré to prokládat zapíjením obyčejné vody. Před spaním po pijatice si rozpusť šumivý acylpirin a ráno další. Ale jinak, opravdu pomáhá, čím si se „zkazila“, tím se druhý den napravit. Není na to ráno sice chuť, ale pomáhá to fakticky. Jedno pivečko, nebo panák až dva, dvě deci vínečka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Teď už kocoviny nemívám. Dříve jsem se snažil prospat a poohlo to. Taky se říkávalo čím ses zkazil, tam se naprav!
P.S: typ měla tedy narozeniny 2 krát? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

supr výborná a horká česnečka a po ní válení se na kavalci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

no a kdyby jsi nemohla usnout tak si pust treba sveraz narodniho lovu ..a uvidis ze v tom nejses sama …

před 3975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no badisko…tak tuhle „ochota“ je suoper tip! mDíky, znám ale použiji!

před 3975 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek