Avatar uživatele
Andykendy

Trestní obvinění z krádeže. Co dělat?

Na brigádě mě obvinili z krádeže peněz a přitom jsem nic nevzala.Vše na mě bylo nastrazeno,jak se bránit?
Každý večer odevzdavam obálku s trzbou,kterou predavam servirce a podepisuji v sešitě.Pro obálku si přijela vedoucí, ale peníze tam nebyly,byla tam pouze kartonova deska,se kterou prikryvam kasu,aby na ni nesvitilo slunce.Co dělat, když jsou tam moje otisky a jak se bránit??? Nevím co dělat, policie mě nutí, abych se přiznala a vše zaplatila…ale nechci se přiznat, když jsem nic neudělala a ještě to uhradit.Ale policie tvrdí, že to dají k soudu a otisky mě usvědči.Ale to je přeci jasné, že tam ty otisky budou,když jsem z kartou přišla do kontaktu a s obálkou též. Děkuji za rady :)

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Každé obvinění by mělo být prokázáno bez pochybností. V případě pochybností je třeba přiklonit ve prospěch obviněného. Pokud se vám podaří celou verzi o vaší krádeži (zpronevěře) zpochybnit, neměl by vás žádný soud odsoudit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Pokud jsi v tom skutečně nevinně, tak nepodlehnout a zajistit si právníka… A držím palce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Máš prostě smůlu, ale tvému příběhu věřím. Na tvém místě bych ty peníze zaplatil, abys neměla zápis v trestním rejstříku. Je to sice od opravdového viníka hnusné, ale žádná lepší možnost mě nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adamos00

To ani dokonce zivota nestihnes zaplatit s takovym platem :O

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Předání tržby nemáte podepisovat Vy někam do sešitu. Tržbu máte předávat proti písemnému potvrzení jejího převzetí. Samozřejmě trvat na tom, aby před Vámi přebírající peníze přepočítal/zkon­troloval.

I já Vám věřím, že jste nic nevzala, ale nedovedu si dost dobře
představit, jak bez písemného potvrzení prokázat předání tržby.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek