Pokročilý

Tohle je otázka??

http://www.odpovedi.cz/… Tohle mně nepřijde jako otázka a přitom Dr.Axl napsal jako příspěvek v moji otázce: Pokud příspěvek není otáz-ka nebo odpověď, nemá zde co dělat. A u toho mozečku mu to vůbec nevadí že to není otázka...Pak nevim kdo dělá chybu "doktore"...
Doplňuji:
Já to neřešim a už to řešit nechci to Dr.Axl to pořád řeší...už to neřešte:D...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mistře. Příspěvek je můj a protože má informativní charakter je zařazen do aktualit. Vo co Go .

Další odpovědi:

Zlatý

Nic by se nemělo přehánět, nebo budeme jen prohledávat lištu, abychom se náhodou netrefili na několik let starou otázku a tím se nedopustili PODVODU. Kodex nekodex, ve Slovníků spisovné češtiny je psáno, že >podvod< je záměrné uvedení v omyl s úmyslem někoho poškodit, něco neoprávněně získat. To se mi zdá poněkud přehnané, když jde pouze o virtuální body. Děkuji za pochopení.

Bronzový

take mi prijdou slova dr.axla prilis silna.souhlasim jednoznacne se suwou.akvidzerpe,to neres,on je splachovaci.pochopila jsem,ze kazdy jsme nejaky,a az zaniknou otazky,zbudou usmevne vzpominky.
Doplňuji:
:-) ja vim akvidzerpe,vsak vime:-))

Bronzový

To byl docela trefný komentář od Dr Axla, ale nevím o čem mluvíš ty když tu není ani odkaz na tvou otázku a profil máš neveřejný. Aktuality nejsou otázky, proto tam můžeme drbat co chceme, nejsou za to asi ani body. Je to takové aktuální hnutí mysli :-) moc príma.

Pro ostatní vkládám odkaz, aby byli v obraze, protože se jednalo o nesmyslně opakovanou otázku o sněžení (téhož dne už po 2.)
Jinak vytrhuješ souvislosti a překrucuješ.
Já ti pouze citoval kodex, který soustavně ignoruješ, znovu si přečti celý text v odkazu a pak si tu hoň triko!
Mosoj ti správně napsal o aktuálním odkazu s informací i pro ostatní.
Pokoušíš se srovnávat nesrovnatelné a vlastním alibismem a trapnými výmluvami bagatelizovat evidentní chyby a soustavnou anarchii a nekázeň.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ taky-u-vas-zase-nasnezilo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.