akvidzerp

Tohle je otázka??

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mozecek-mensi-a-mensi Tohle mně nepřijde jako otázka a přitom Dr.Axl napsal jako příspěvek v moji otázce: Pokud příspěvek není otáz-ka nebo odpověď, nemá zde co dělat. A u toho mozečku mu to vůbec nevadí že to není otázka…Pak nevim kdo dělá chybu „doktore“…
Doplňuji:
Já to neřešim a už to řešit nechci to Dr.Axl to pořád řeší…už to neřešte:D…

Nejlepší odpověď
mosoj

Mistře. Příspěvek je můj a protože má informativní charakter je zařazen do aktualit. Vo co Go .

Další odpovědi
Sůwa

Nic by se nemělo přehánět, nebo budeme jen prohledávat lištu, abychom se náhodou netrefili na několik let starou otázku a tím se nedopustili PODVODU. Kodex nekodex, ve Slovníků spisovné češtiny je psáno, že >podvod< je záměrné uvedení v omyl s úmyslem někoho poškodit, něco neoprávněně získat. To se mi zdá poněkud přehnané, když jde pouze o virtuální body. Děkuji za pochopení.

pizlicka

take mi prijdou slova dr.axla prilis silna.souhlasim jednoznacne se suwou.akvidzerpe,to neres,on je splachovaci.pocho­pila jsem,ze kazdy jsme nejaky,a az zaniknou otazky,zbudou usmevne vzpominky.
Doplňuji:
🙂 ja vim akvidzerpe,vsak vime:-))

IK

To byl docela trefný komentář od Dr Axla, ale nevím o čem mluvíš ty když tu není ani odkaz na tvou otázku a profil máš neveřejný. Aktuality nejsou otázky, proto tam můžeme drbat co chceme, nejsou za to asi ani body. Je to takové aktuální hnutí mysli 🙂 moc príma.

anonym

Pro ostatní vkládám odkaz, aby byli v obraze, protože se jednalo o nesmyslně opakovanou otázku o sněžení (téhož dne už po 2.)
Jinak vytrhuješ souvislosti a překrucuješ.
Já ti pouze citoval kodex, který soustavně ignoruješ, znovu si přečti celý text v odkazu a pak si tu hoň triko!
Mosoj ti správně napsal o aktuálním odkazu s informací i pro ostatní.
Pokoušíš se srovnávat nesrovnatelné a vlastním alibismem a trapnými výmluvami bagatelizovat evidentní chyby a soustavnou anarchii a nekázeň.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-u-vas-zase-nasnezilo