akvidzerp

Taky u vás zase nasněžilo?

Kdy už to roztaje a už nebude sněžit?Už to chce jaro!
Doplňuji:
Dr.Axl:A co jako??Mně vůbec nejde o body a tohle sem si četl no.To spíž vám zlatým asi nejvíc jde o ty body když se rozčilujete nad maličkostí…

Nejlepší odpověď
annas

Před hodinou se ptala terry.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-u-vas-chumeli

Další odpovědi
Drap

Vyčkej času, jako husa klasu.
Zasněžilo, dost se to i drží, ale zřejmě to nebude mít dlouhé trvání. Pořád je vlastně ještě zima, a jak víme ze zkušenosti, občas to přetáhne i přes první jarní den.
Ale teď už by to mělo být jen lepší.

aramah

Začínám Vás chápat,když se zlobíte že se opakují otázky stejného rázu.
Nojo roztaje:D

pizlicka

brno-padá.uherske hradiste-pada,jedu tam v sobotu,pry budu odhrnovat:-)
Doplňuji:
dr.axl-jsi vazne uz trapny.prestan laskave druhe porad na neco upozornovat,uz nas to fakt nebavi!pri kazde otazce dr.axl zaskřehotá-TO UZ TADY ALE BYLO SOUŠKO UČITELKO.

Petra09

Tak to vam nezavidim tady v jiznich cechach je slunecno a snih vubec zadny.

fihas

u nas sněží pořád a už se někdo ptal ne? myslím že terry.

hanulka11

možná kdyby ses podíval o pár otázek níž viděl bys http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-u-vas-chumeli

stejně ještě sníh bude zlobit ,netěš se
Doplňuji:
možná není na škodu ,když přijdeš na odpovědi tak si přečíst co se ten den probíralo a pak jsi v obraze ,ale nejsi sám …myslím, že to nedělá spousta dalších

anonym

Kdy už vám konečně dojde, že vůbec nejde o nějaké subjektivní rozmary uživatelů, ale prachsprosté porušování pravidel a podvádění v bodování. Provozovatel stanovil pravidla, jež jste se registrací zavázali respektovat, viz citace, již po x-té:
Podvádění
„Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.“
Doplňuji:
ad akvidzerp, zatím se rozčiluješ jen ty, zkus si v klidu přečíst ostatní odpovědi a zamyslet se, kde asi děláš chybu. viz:

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otáz-ka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Negativní chování
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

P.S. Nějak mi uniká proč do toho montuješ spižírnu („spíž“)?