jirka F

To jako že zoubková víla není?

Až do dnešního dne,jsem si myslel,že když jsem před lety.Dával mléčné zuby pod polštář a ráno už tam nebyly.Že to má na svědomí ta víla a ono prý ne?

Více článek:https://www.no­vinky.cz/clanek/u­citelka-prozradila-detem-ze-santa-neexistuje-do-skoly-se-uz-nevrati-40261364

Nejlepší odpověď
JáJsemKarel!

Zoubková víla není, ale zato existuje takzvaný „troll internetový“, mám takové podezření, že to jste vy…

Další odpovědi
Löwe

Kolik že Vám je let?

jirka F

Odpověď pro JáJsemKarel:Tento server slouží k pokládání otázek a odpovědí internetový troll nejsem možná tato otázka zněla jako troll ale jinak troll nejsem to byste musel za trolly označit i jiné.Palec jsem vám dal jenom proto že jste odpověděl na otázku uzitečně.

jirka F

Dvacet,ale opravdu mě tuhle informaci nikdy nikdo neřekl.

Filips

Můžete mi prosím někdo poradit, která pasta je pro děti nejzdravější? u které by nevadilo, když sem tam něco sní?

Chvojkaerik

Pročítal jsem si složení past, a přišel jsem na to, že pro děti je nezdravé, pokud pasta obsahuje Fluorid, takže je nejlepší kupovat přírodní pastu, tak jsem hledal, a narazil jsem na pastu splat kids, která je přírodní, a pro děti bezpečná.

Filips

Kde se tato pasta dá koupit? prodávají ji normálně v obchodech? nebo kde jste ji sehnal?

Chvojkaerik

Kupoval jsem ji vždy v lékárně dr maxe, a to na několika pobočkách, takže vím, že tam ji seženete https://www.drmax­.cz/splat-kids-det-zub-pasta-2-6let-50ml-ovoc-zmrzlina