Avatar uživatele
jirka F

To jako že zoubková víla není?

Až do dnešního dne,jsem si myslel,že když jsem před lety.Dával mléčné zuby pod polštář a ráno už tam nebyly.Že to má na svědomí ta víla a ono prý ne?

Více článek:https://www.no­vinky.cz/clanek/u­citelka-prozradila-detem-ze-santa-neexistuje-do-skoly-se-uz-nevrati-40261364

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JáJsemKarel!

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zoubková víla není, ale zato existuje takzvaný „troll internetový“, mám takové podezření, že to jste vy…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

Kolik že Vám je let?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Odpověď pro JáJsemKarel:Tento server slouží k pokládání otázek a odpovědí internetový troll nejsem možná tato otázka zněla jako troll ale jinak troll nejsem to byste musel za trolly označit i jiné.Palec jsem vám dal jenom proto že jste odpověděl na otázku uzitečně.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Dvacet,ale opravdu mě tuhle informaci nikdy nikdo neřekl.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filips

Můžete mi prosím někdo poradit, která pasta je pro děti nejzdravější? u které by nevadilo, když sem tam něco sní?

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Pročítal jsem si složení past, a přišel jsem na to, že pro děti je nezdravé, pokud pasta obsahuje Fluorid, takže je nejlepší kupovat přírodní pastu, tak jsem hledal, a narazil jsem na pastu splat kids, která je přírodní, a pro děti bezpečná.

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filips

Kde se tato pasta dá koupit? prodávají ji normálně v obchodech? nebo kde jste ji sehnal?

před 1659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Kupoval jsem ji vždy v lékárně dr maxe, a to na několika pobočkách, takže vím, že tam ji seženete https://www.drmax­.cz/splat-kids-det-zub-pasta-2-6let-50ml-ovoc-zmrzlina

před 1656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek