marek1

THC v krvi

Před měsícem jsem začoudil špeka a mám jít darovat krev, myslíte, že mi něco v krvi najdou?

Nejlepší odpověď
Ella

marihuanu v krvi lze najít i po třech měsících… z tebe by určitě měli při darování krve radost…

Další odpovědi
kost

Ano po jednom ,,špeku'' lze prokázat 40–50 % metabolitů THC v těle po 4–8 dnech, 10–20 % po 30 dnech a 1 % dokonce po 48–138 dnech..

hanulka11

to je panečku „dárce“

Michal Kole

Raději bych to neriskoval, ještě by na tebe zavolali policii za užívání drog.

venkovan

Zkusto – třeba příjemce krve bude potom vysmátý. Příjemce může být i tvůj kamarád, sourozenec, přítelkyně, tak proč jim radost neudělat.
Ale pokud řídíš nějako vozidlo apod., neomezuj se. Celkem trochu thc v krvi je pozitivní informace pro další účastníky dopravní nehody.

fcoop

„Začoudit špeka“–jeden se stále učí. Dobrej výraz.