mrkwosh

Tehličky na bruchu… Symetria

Cvičím pravidelne svoje cele telo (posilovanie,beh,cy­klistika,závod­ne karate,plávanie). Mám podla mna pomerne dobre vyšportovane telo… No chcel by som sa spýtať ako dosiahnem symetrie u brušných svalov (tehličky), nakoľko mám ich celkom zretelné ak napnem brucho no mam ich nejako zvlašne poukladane,pretoze pravy rad z mojho pohladu je asi 1centymeter posunuty smerom nahor a vyzera to smiešne :D… Ostane mi to tak, alebo sa mi to vyformuje,mal by som jednu stranu posilovat viac,ci je to geneticky dane?? Mne to osobne nevadi,len sa pitam… DAKUJEM

Odpovědi
jmhad

skutečně zajímavé přání.Ale asi by jsi si měl pozeptat na stránkách kulturistů,kterých je na netu poměrně dost.Já třeba mám jednu oblou cihlu od piva.