Danina65

Tančíte rádi? Pokud ano, který tanec vás baví nejvíce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Zelí pro okres

„Hudrovadlo“

Další odpovědi
zjentek

Zelí pro okres

samozřejmě tančím, ale voni pro to ještě úplně přesně nemaj název ..počítám, že to vezme ještě několik let, než se do toho i zbytek méně citlivý společnosti vcítí a nějak to pak pojmenujou.

anonym

Klasika

Polka a valčík jsou mé nejoblíbenější tance.Za mého mládí (až do r.1995 pak už skončily u nás na vesnici plesy )to byly též tance tak zvané oplodňováky, čili ploužáky kdy se tisklo tělo na tělo a v sále bylo jen intimní osvětlení (tyto tance už mladí ani neumí tancovat, to je jen styl „pojď sem, jdi ode mně“ a různé poskakování kde člověk ani neví kdo s kým tancuje).

Kepler

Klasika

Nejvíce waltz. Tanec vyžaduje pevné a těsné držení (těěělo na těěělo) a pár po parketu jen hladce pluje. Ani se u toho nezapotím. Nádhera pro tělo i duši!

anonym

Klasika

co se v mládí naučíš, ................
tančím rád, tančím dobře (to je za 3).

gecco

Nemohu do ankety, takže jen do Diskuse…
😉
Pokud už tančím, pak pogo – ale to bys vidět nechtěla…
😉

anonym

Abys ty náhodou netancovala tanec sv. Víta!

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gNlbPl4u-uc