sejtanka

Taky se vám zdá…?

při sledování zpráv z naší politické scény,že ti,co nás reprezentují jako národ,patří spíš k CHocholouško­vi,než do vysoké politiky?Bože,ti naši ministři jsou jak Pat a Mat s Čukem a Gekem dohromady…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tos mě teda rozesmála .......Já na ně ale nekoukám

Další odpovědi
BEAES

Jo jo a ještě jsi zapomněla na Ferdu mravence! Hnus, co se tam děje!

dědapetr

Velice mě to připomíná knihu kocourkov a nebo kabaret u kterého se divák nesměje.Skrátka hrobaři státu.

Lenjička

Naprosto souhlasím, je to odporné. Nejvíce je to vidět při volebních kampaních. Jak všichni slibují hory, doly a vlastně netuší, co je v jejich moci a právu. Jak se urážejí navzájem ,podráží si autoritu. Snad mají všichni stejný zájem ne? Vést naši zemi k lepším zítřkům…
No, být to v Anglii, okamžitě je odvolají, být to jinde, možná i popraví… Fuj!

irij

Ne ,tak to se nám nezdá. Bohužel. Byl by to blbej sen, ale bylo by to lepší, než tahle skutečnost.

SajmonModer

Naprosto s vámi tady souhlasím. Já se na zprávy už radši několik let nedívám, protože mi vždycky bylo na blití ☹