Rokio

Je lepší Mravenec na Odpovědi.cz, nebo Ferda mravenec?

poznámka: Tato otázka slouží jako legrace. Nechci nikoho urazit. Berte ji s rezervou.

Nejlepší odpověď
Filip84

je to přibližně vyrovnané

Ty mravenec není chutný jídlo, skrze tu kyselinu mravenčí. Dají se smažit, někdo to pak obaluje do čokolády, která tu kyselinu mravenčí neutralisuje, ale takový kostní červ, nebo sarančata, to je mnohem, mnohem chutnější jídlo.

Ani ty ponravy mravence mi moc nejedou.

Takže, mravenec, jako mravenec, při životě tě to udrží, ale moc se toho nenažereš! 🙂

Další odpovědi
zjentek

jiný názor

Lepší než Ferda mravenec je už jedině brouk Kvapík anebo Elkon!

Mravenec

Ferda mravenec

Jistěže Ferda. S ním bych si nedovolil se srovnávat. :D :D