JennyNicole

výška dnešních kluků

Taky se vám zdá,že kluci v dnešní době jsou buďto hrozně malí,nebo dost vysocí? (těch vysokých je ovšem pomálu)..dnešní holky vyššího vzrůstu (nad 170 cm) bych řekla,že nemají moc z čeho vybírat..

Nejlepší odpověď
manon

Vyšší holky to měly těžší vždy. Malé holky můžou vybírat z celé škály a leckterá zabere velkého. Tím ještě zúží možnosti holek vysokých,které už tak měly výběr menší. Takže zdá se mi, že je to pořád stejné.

Další odpovědi
huxa

osobně mám 185cm, málokdo v naší třídě je podstatně nižší než já. Klidně bych měl něco s holkou, co má 190cm :)

SonsyMite

Já mám 188 a jsem v prváku. (Věk tak akorát). U holek platí: „Co je malé, to je milé“, to ale u kluků (ve většině případů) neplatí.