Taky je u vás tak silný vítr?

U nás už to řádí od soboty.
Zatím žádné škody.
Máte nějaké materiální škody od větru?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

Taky a prší až nemůžu spát mlátí mi
to do plechové protipožární střechy,
jako pokaždé a větrák v koupelně
se ozýval, jako meluzína.
2× mi nešel mi nešla elektřina a tím
pádem ani internet.
Žádné velké škody jsem nezaznamenala
snad, že byl vypnutý mrazák, ale jídlo, které
v něm mám je zrazené na hodně stupňů, tak
se ani nestihlo rozmrazit.

Další odpovědi
lexx

je, poáč bydlím na 10. patře a vítr v noci lomcoval skly na balkóně, ráno byl stržen reklamní banner 1.5 × 10 m co máme připevněný na oplocení firmy

anonym

Co to je za hloupou otázku? Copak někdo ví, jak silný vítr fouká zrovna u tebe? Použij tabulku na upřesnění: http://www.in-pocasi.cz/aktualni-pocasi/vitr/
Děkuji.

U nás to byl 6 stupeň Beaufortovy stupnice síly větru.

suzuki

U nás vítr je poměrně silný, lide z okolí si ztezujou ze jim vítr zhazuje věci z balkona.

zjentek

ani mi nemluv ..ráno v 7.00 (a nějaké minuty) mi jeden z poryvů na chvíli odnesl Fanynku i přesto, že jsem jí na zimu přidal na gramáži žrádla ..bylo to dost o držku, pánč chodíme bez vodítka .. ;ooo

Fanynka= avatar

honza19hk

ano, už jsme měli 12 výjezdů na stromy, 2× střecha.

Klaproth

V okolí Kladna je teď už klid. Nejhorší to bylo mezi 4–6 hod. V nárazech až 23 m/s. Nějaké převrácené popelnice, jiné škody jsem nezaznamenal.

chachar1922

Ano, zatim zadne skody nastesti nemame. Ale ten vítr nabral na sile az pres noc. Protoze vcera vecer jsem vencila a tak strasne to nebylo jako ted rano.

Emefej

Ústí n.L. – ráno v 6:10 nejsilnější náraz 18,5 m/s ze směru 240°, průměr 13 m/s, teď 5–6 m/s, občas v nárazech 8–11 m/s ze směru 210–280°.

Omlouvám se za ta fádní čísla, nejsem námořník, takže barbakanovu Beaufortovu stupnici neumím používat.

talka

V ČB zatím ne – a KDE je to „u vás“?

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

ptáč

Každej může přijít o práci, tím o pravidelný příjem, pak už to jde ráz na ráz. Vystěhovat se na ulici, zajít na pracák, nepomůže nic, žes celý život makal. K čemu ti to je. Někdo se budoucnosti nebojí.

anonym

ptáč, ano, někdo se nebojí, protože má v zádech rodiče, ale ti nebudou věčně živí!