Taky je u vás tak silný vítr?

U nás už to řádí od soboty.
Zatím žádné škody.
Máte nějaké materiální škody od větru?
Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taky a prší až nemůžu spát mlátí mi
to do plechové protipožární střechy,
jako pokaždé a větrák v koupelně
se ozýval, jako meluzína.
2x mi nešel mi nešla elektřina a tím
pádem ani internet.
Žádné velké škody jsem nezaznamenala
snad, že byl vypnutý mrazák, ale jídlo, které
v něm mám je zrazené na hodně stupňů, tak
se ani nestihlo rozmrazit.

Další odpovědi:

Stříbrný

je, poáč bydlím na 10. patře a vítr v noci lomcoval skly na balkóně, ráno byl stržen reklamní banner 1.5 x 10 m co máme připevněný na oplocení firmy

Zlatý

Co to je za hloupou otázku? Copak někdo ví, jak silný vítr fouká zrovna u tebe? Použij tabulku na upřesnění: http://www.in-pocasi.cz/…
Děkuji.

U nás to byl 6 stupeň Beaufortovy stupnice síly větru.

U nás vítr je poměrně silný, lide z okolí si ztezujou ze jim vítr zhazuje věci z balkona.

Zlatý

ani mi nemluv ..ráno v 7.00 (a nějaké minuty) mi jeden z poryvů na chvíli odnesl Fanynku i přesto, že jsem jí na zimu přidal na gramáži žrádla ..bylo to dost o držku, pánč chodíme bez vodítka .. ;ooo

Fanynka= avatar

Stříbrný

ano, už jsme měli 12 výjezdů na stromy, 2x střecha.

Bronzový

V okolí Kladna je teď už klid. Nejhorší to bylo mezi 4-6 hod. V nárazech až 23 m/s. Nějaké převrácené popelnice, jiné škody jsem nezaznamenal.

Bronzový

Ano, zatim zadne skody nastesti nemame. Ale ten vítr nabral na sile az pres noc. Protoze vcera vecer jsem vencila a tak strasne to nebylo jako ted rano.

Stříbrný

Ústí n.L. - ráno v 6:10 nejsilnější náraz 18,5 m/s ze směru 240°, průměr 13 m/s, teď 5-6 m/s, občas v nárazech 8-11 m/s ze směru 210-280°.

Omlouvám se za ta fádní čísla, nejsem námořník, takže barbakanovu Beaufortovu stupnici neumím používat.

Bronzový

V ČB zatím ne - a KDE je to "u vás"?

Diskuze k otázce

Stříbrný

lahny

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

Bronzový

ptáč

Každej může přijít o práci, tím o pravidelný příjem, pak už to jde ráz na ráz. Vystěhovat se na ulici, zajít na pracák, nepomůže nic, žes celý život makal. K čemu ti to je. Někdo se budoucnosti nebojí.

Zlatý

barbakan

ptáč, ano, někdo se nebojí, protože má v zádech rodiče, ale ti nebudou věčně živí!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.