Jahoda

Rekordní teplo?

Tak jsem včera (no, už dnes) šla spát a venku byly závěje sněhu. Dnes se probudím a místy jen zbytky sněhu. Kouknu na teploměr = +10°C. Tak na to čučím. Silnice je také čistá?

Jak je to u Vás? Také máte rekordní teplo a většina sněhu roztála? Díky.

Odpovědi
hanulka11

Ano ,k nám taky přišlo teplo, je silný vítr a slunečno.Sníh je fuč.

panenka

Máme tu +8 sníh žádný a svítí nám tu sluníčko

kapka

U nás- velmi oblačno, +7, sníh taje, ale pomalu, ještě je ho dost, odtály rampouchy a mně konečně pere pračka, aniž bych ji musela ohřívat přímotopem. 🙂
Vítr trochu fouká, ale žádná vichřice to není.

Ella

u nás začal tát sníh už včera (předevčírem na autě byla ještě vrstva sněhu s ledem – nechtělo se mi ometat, až když tam bylo deset cm – a včera večer už jako přes léto)
Dneska modrá obloha s rychle plujícími mraky, celkem silný vítr s přestávkami a sněhu už jen hromádky na trávě… jinak silnice čisté a asfalt už usychá… jo, venku je kolem +10°C

janek66

U nás je dnes krásně, ve vzduchu je už cítit jaro.Sníh zmizel,snad už to vydrží.Venku je 11,6 stupňů,po­lojasno.