hapiky

Také milujete nakupování, ale nesnášíte utrácení?

Nejlepší odpověď
Emefej

Já to mám přesně naopak. Nesnáším nakupování, klidně obětuji nějakou korunu, aby za mně nakoupil někdo jiný (pokud je to možné, např. pro boty si manželku neposílám, ty si kupuju sám).

Další odpovědi
da ny

Ne,
miluji jiné hodnoty, lidi, věci, přírodu, jídlo … :D

paul1

Nakupování je fajn, nejvíc ale člověk utratí u pokladny 🙂:-):-)

Kepler

Ono jedno bez bez druhého dost dobře nejde, ale přináší mi uspokojení každý dobrý kauf. Nemusi jít o mimořádnou láci, ale o opravdu užitečný a spolehlivý výrobek. V tomto případě snáším i to utrácení.

quentos

Ne.