Bronzový

Svěření dítěte do péče

Prosím o kvalifikovanou radu. Před dvěma lety soud rozhodl o svěření syna do péče otci,odešla jsem ze společné domácnostis oběma syny, otec nejprve žadonil a přesvědčoval mladšího tehdy osmiletého synka aby bydlel s ním, že maminka k němu bude docházet kdy bude chtít, že je sám a opuštěný.Malý se nechal zlákat s tím, že mu je tatínka líto a odešel k němu. Asi za měsíc mi oznámili, že se k nim stěhuje známá se dvěma dcerami,protože se rozvádí a nemá kde být. Začali se dít věci. vyměnili zámek od dveří, zakázal mi návštěvy v bytě, podal u soudu žádost o svěřwení syna do péče a soudkyně tehdy rozhodla o tom že dítě bude svěřeno do péče otci a upravila mi návštěvy se synem standartně každých čtrnáct dní víkend atd.Nepodala jsem odvolání z nevědomosti, nejsem právně znalá. Každý styk s dítětem provázeli hádky, nejvíce trpěl syn. Nyní je opět nešťastný neboť s přítelkyní otce vůbec nevychází, otec je řidič z povolání,není doma pravidelně a dítě je vystaveno psychickému teroru.Vyslovil přání žít se mnou. Co mám dělat, jak nám nejrychleji pomoci, aby jeho psychika utpěla co nejméně?? Prosím o právní pomoc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podejte k soudu návrh na úpravu styku k nezletilému dítěti,vzor stáhnete na internetu. Do návrhu uveďte důvody,které jste zde zmínila. A ničeho se nebojte. Právníka mít nemusíte,pokud na něj nemáte.

Další odpovědi:

Pokročilý

Omlouvám se, že odpovídám, i když nejsem právník, ale strašně vás lituji. Je to strašné-pro vás i pro dítě. Když soudci nemají cit, tak by alespoň mohli mít rozum, ne?

Dobry deň,čo tak skusiť ešte raz zažiadat na soud aby vam sverili svoje dieta do svojej peči,prehlašte tam,že vaše dieta chce byt s vami a vaš muž že se mu nevenuje jak by měl,že je na cestach a stara se o neho ina žena cudza.A ktomu by som si ja zobrala neakeho dobreho pravnika ktory by mi stym ešte dopomohol.Ták vela štastia vam prajem.

Zlatý

Já bych šla okamžitě do některé advokátní kanceláře na radu, popř. i zastupování u soudu, pokud nemáte na nějakého právníka kontakt a doporučení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.