Nyny

Jak dlouho jste čekali na soudní rozhodnutí o svěření dítěte do péče před rozvodem?

Doplňuji:
Popřípadě na kterém stání se o péči a styku s dítětem rozhodlo. Přítel ma za sebou již dvě stání v rozmezí 4 měsíců, souhlasí se svěřením do péče matky, ale matka chce minimalizovat styk dítěte s ním a proto se soud protahuje.

Odpovědi
sejtanka

Trvá to něco mezi tříceti až šedesáti dny,záleží jak je soudce rychlý.