Sezam1

Jaký je správný postup při stříkání autodílů?

Dobrý den, jaký je správný postup při stříkání autodílů? Od obroušení na plech až po finále. Krok za krokem. Vím, že by se měl stříkat celý díl. Opravuji vady na barvě, rez a tak. Vybrousil jsem, zakytoval, dal základ a stříkl. Nechce to moc krejt. Když jsem stříkl na vrch bezbarvý lak, tak to vypadalo hůř než bez něj :( jako by to vytáhlo tu základovku a prosvítala. Čím to je? Na kolik vrstev to stříknout? Jak je to s lakem, á se na to stříkat, nebo ne? Pokud ano, za jak dlouho? Jakou základovku pod tu metlu? Mám to tm. modrou metlu. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
cukrar

Já jsem se na autolakýrníka učil tři roky, vy to chcete popsat v malém příspěvku? Hodně záleží na použitých materiálech, na kterých je vždy návod. Některé tmely musí být na základovce..