kamila44444

strie a celulitida

Jak nejrychleji a nejúčinněji se zbavit strií a celulitidy? Jsem v pubertě a jak se mi to vytvořilo nevím.. nejspíš z toho nezdravého jídla :D Ale pohyb mám.

Nejlepší odpověď
Damiana

Strie se tvoří při rychlém nárůstu (nebo úbytku) hmotnosti… Protože ale píšeš i o celulitidě a špatné stravě, předpokládám, že jsi asi dost přibrala…
Strií se nezbavíš. Jsou to jizvičky, popraskaná kůže… Ano, lze jim preventivně předcházet masážemi nějakými spešl olejíčkem, ale jak se jednou vytvoří, smůla. Slyšela jsem kdysi o nějakém laserovým zákroku, ale výsledky prý nebyly oslňující, jen tahání peněz.
O problémech s celulitidou toho bylo napsáno hodně. Mrkni se na net – zadej třeba: celulitida léčba – a tam najdeš spoustu tipů – přes zdravé stravování, dostatek pohybu, omezení živočičných tuků a cukrů, zákaz pití „bublinkových“:-) nápojů, kávy, masáže, lymfodrenáže, sport, bandáže, skořicové zábaly… až po to, že není dobré si dávat nohu přes nohu… 🙂
Čím dřív si osvojíš zdravé návyky, tím lépe pro tebe a tvé tělo do budoucna. Nemyslím jen na vzhled, ale i na celkové fungování organismu.