Pokročilý

strie a celulitida

Jak nejrychleji a nejúčinněji se zbavit strií a celulitidy? Jsem v pubertě a jak se mi to vytvořilo nevím.. nejspíš z toho nezdravého jídla :D Ale pohyb mám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Strie se tvoří při rychlém nárůstu (nebo úbytku) hmotnosti... Protože ale píšeš i o celulitidě a špatné stravě, předpokládám, že jsi asi dost přibrala...
Strií se nezbavíš. Jsou to jizvičky, popraskaná kůže... Ano, lze jim preventivně předcházet masážemi nějakými spešl olejíčkem, ale jak se jednou vytvoří, smůla. Slyšela jsem kdysi o nějakém laserovým zákroku, ale výsledky prý nebyly oslňující, jen tahání peněz.
O problémech s celulitidou toho bylo napsáno hodně. Mrkni se na net - zadej třeba: celulitida léčba - a tam najdeš spoustu tipů - přes zdravé stravování, dostatek pohybu, omezení živočičných tuků a cukrů, zákaz pití "bublinkových":-) nápojů, kávy, masáže, lymfodrenáže, sport, bandáže, skořicové zábaly... až po to, že není dobré si dávat nohu přes nohu... :-)
Čím dřív si osvojíš zdravé návyky, tím lépe pro tebe a tvé tělo do budoucna. Nemyslím jen na vzhled, ale i na celkové fungování organismu.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.