England1522

stejný čas.

Ahoj, hodně často spíše velmi často se mi stává že když se podívám na hodiny je třeba 21:21, 12:12, 15:15 a připadá mi to divné, co to znamená??

děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Znamená to, že se často díváš na hodinky a jen časy s opakujícími se ciframi (čísly) si zapamatuješ.
😉
Neznamená to nic jiného.

Další odpovědi
Reezo

Nemusí to znamenat nic nebo to něco znamenat může. těžko říct co přesně by to mělo znamenat.

marci1

Také se mi to stává, prostě hodiny a minuty mají stejné hodnoty. Je to prostě náhoda. Nedívám se na hodiny často, ale asi si uvědomím to, že je stejně hodin a minut.

Já se na hodiny dívám 21:04 a stává se mě to i vickrát do týdne.

anonym

I mně se to stává a kuriózní je, že už několikrát jsem zaregistroval čas 13:7, tedy datum mého narození.

anonym

Kámo tak to se mi taky stává!!!!! Ale jen u 21:21 a 22:22 … docela mě to zneklidňuje :/ a taky by mě zajímalo co to znamená…

led

Je to naozaj vážny problém. Indície však hovoria, že je to liečiteľné.
Podľa vašich informácií je zjavné, že nemáte čo robiť, keď pozeráte na hodinky a rozmýšľate. To sa predsa nerobí, pozerať na hodinky a premýšľať!
Liečba:
merajte čas podľa prírody.
1 – dajte preč digitálne merače času – hodinky s číslami
2 – na meranie začnite používať hodinky s ručičkami a ikonkami miesto čísiel.
3 – Žite a dýchajte s vedomím, že vám žiadny čas nebude strpčovať váš život nezmyselnými otázkami.

Kelt

To je fakt něco. Jsme tam posedlí čísly, že za vším něco vidíme. Každé písmeno má své číslo, takže si můžeme vypočítat nějaké číslo, která o nás něco řekne, stejně tak podle data narození, jsou tady znamení atd. Když k tomu přidáme ještě datum a všechna čísla sečteme dohromady a pokračujeme tak dlouho, dokud nemáme jednu cifru a pak si někde najdeme, co to znamená, můžeme tomu buď věřit a zabývat se tím, nebo tomu nevěnovat žádnou pozornost. Můžeme tam zahrnout i souřadnice a další věci. Zkus udělat toto: Zapisuj si pokaždé, když se podíváš na hodinky, jaký je čas a pak si to nějak statisticky vyhodnoť. Vzhledem k tomu, že máš digitální hodinky s minutami 24 hodin po 60 minutách, existuje denně 1440 možností, co uvidíš na svých hodinkách. Pokud se podíváš na hodinky cca každé 2 hodiny a minimálně spíš 6 hodin , měl bys mít denně tak 9 údajů. Sbírej to tak týden, měsíc a pak si to vyhodnoť. A zjisti si počet zneklidňujících údajů vůči celku. Určitě se budeš pohybovat po okrajích Gaussovy křivky, ale ne uprostřed. Pokud platí okraje, je to náhoda, statisticky nezajímavé. Pokud to bude vyšší číslo, pak už to stojí za úvahu s tím něco dělat.