michalds

Stáří vpřed! Souhlasíte?

Nejlepší odpověď
dudu

Lépe snad „Mládí vpřed a staří na svá místa“!

Další odpovědi
Kepler

Jistěééé. Hlavně nohama napřed. Jsou to nejepší kandidáti do hrobu, kam je každý rád dotlačí. Už jsou zbyteční, na obtíž a mají nárok jen na důchod v úrovni minimálního platu. Jako Cikán bych se měl líp.

Drap

Kam vpřed? Neni kam se hrnout.

klumprt

Více starých do výroby!

Kyta

Ani se nenaděješ a budeš starý, život utíká, 🙂

ivzez

Nesouhlasím, nemám podobná hesla ráda.

marci1

Ano, třeba Depešáci jedou!
Starou školu prostě nic nepřekoná! New waveoví dědoušci Depeche Mode letos jedou obří tour a podle zahraničních médií se jim podařilo prodat víc lístků, než kolik na stejné akce prodávají současné mladé hvězdy. 🙂

Zdroj: https://g.cz/stari-vpred-depesaci-v-roce-2017-prodavaji-vic-listku-nez-bieber-nebo-ed-sheeran/

aliendrone

Kupředuúúú levááá, kupředuúúú levááá, zpááá tky ni krok! ;) :D
(starší znají a chápou, na mladší házím bobika ;) :D)

marci1 >>> Your own personal Jesus! Budou i v Práglu, nevíš?