Avatar uživatele
bolak

Byly byste pro, až jednou bude schválený klonování, aby byly přivedeny na svět klony geniálních vědců, matematiků…

…spisovatelů, vynálezců (atd.)co kdy chodili po tomhle světě? Jako třeba Albert Einstein, Galileo Galilei, Sokrates, Pinokio, prostě nejvýznamnějších osobností naší doby.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, briketka10, gagaga před 3680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

do it!

Doplňuji:
Klikla jsem, ale nevím, zda správně.

Byl by to jistým způsobem vzestup, tedy cesta vpřed, nedá se ale říct, zda k lepšímu.

Bylo by možná prospěšné, kdyby víc lidí rozumělo třeba matematice, filozofi, ale prospěšnější, kdyby více rozuměli jiným lidem.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

no way it

Jakékoli vynucené nebo nařízené klonování je špatné. Výjimku bych respektoval snad jen v případě, že by to byla jediná možnost, jak zachránit svět. A to ještě pouze možná.
A mimochodem, one Hamon should be enough for anybody.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

boláku
proc provokujes s anglicismy? druhou anketu napis v azbuce ! at se to vyrovná…:-)
ale fakt…u nás doma je to taky samý anglicismus, – já nenosím kalhotky, ale slip… protoze vsude nosí zeny slip, jen v Cechách ne…kalhotky platí jako „babickovské“…stras­ný…:-)

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Blbost, kalhotky mám rád. Babči mají bombarďáky. A přijít mi holka ve slipech… tak se mi vybaví http://www.you­tube.com/watch?v=fsi9pQj­ybS8

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Hamon, tak co se anglicismu týká – v budocnosti uz nebudou trenýrky a kalhotky, ale boxerky a slip…uvidís:-)Prijde na to, kolik znás recí…:-) A spatne jsi to sklonil: ne ve slipech, ale ve slipu:-)

před 3679 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

a to ted nebylo mysleno nejak ironicky…(ono to tak trochu vypadá-moje chyba)

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Proč nepoužíváš češtinu i v anketě?

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ano, más pravdu, fakt…
asi se musíme víc bránit…
boláku to nebylo hezké…:-(

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to není česky?

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Protože bolak :D

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja bych naklonovala bolaka ..at je tu porad veselo

  • iv-

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

přesně táák..

před 3680 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek