bolak

Byly byste pro, až jednou bude schválený klonování, aby byly přivedeny na svět klony geniálních vědců, matematiků…

…spisovatelů, vynálezců (atd.)co kdy chodili po tomhle světě? Jako třeba Albert Einstein, Galileo Galilei, Sokrates, Pinokio, prostě nejvýznamnějších osobností naší doby.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

do it!

Doplňuji:
Klikla jsem, ale nevím, zda správně.

Byl by to jistým způsobem vzestup, tedy cesta vpřed, nedá se ale říct, zda k lepšímu.

Bylo by možná prospěšné, kdyby víc lidí rozumělo třeba matematice, filozofi, ale prospěšnější, kdyby více rozuměli jiným lidem.

Další odpovědi
Hamon

no way it

Jakékoli vynucené nebo nařízené klonování je špatné. Výjimku bych respektoval snad jen v případě, že by to byla jediná možnost, jak zachránit svět. A to ještě pouze možná.
A mimochodem, one Hamon should be enough for anybody.

petra15

boláku
proc provokujes s anglicismy? druhou anketu napis v azbuce ! at se to vyrovná…:-)
ale fakt…u nás doma je to taky samý anglicismus, – já nenosím kalhotky, ale slip… protoze vsude nosí zeny slip, jen v Cechách ne…kalhotky platí jako „babickovské“…stras­ný…:-)

Hamon

Blbost, kalhotky mám rád. Babči mají bombarďáky. A přijít mi holka ve slipech… tak se mi vybaví http://www.you­tube.com/watch?v=fsi9pQj­ybS8

petra15

Hamon, tak co se anglicismu týká – v budocnosti uz nebudou trenýrky a kalhotky, ale boxerky a slip…uvidís:-)Prijde na to, kolik znás recí…:-) A spatne jsi to sklonil: ne ve slipech, ale ve slipu:-)

petra15

a to ted nebylo mysleno nejak ironicky…(ono to tak trochu vypadá-moje chyba)

ahold

Proč nepoužíváš češtinu i v anketě?

petra15

ano, más pravdu, fakt…
asi se musíme víc bránit…
boláku to nebylo hezké…:-(

bolak

to není česky?

Hamon

Protože bolak :D

gagaga

ja bych naklonovala bolaka ..at je tu porad veselo

  • iv-

briketka10

přesně táák..