Pokročilý

Staré časopisy.

Nemáte nějaký tip,kam bych mohla nabídnout několik ročníků časopisu Myslivost?Je to hezký,ale specializovaný časopis.Myslím,že je škoda ho vyhodit a je mi to i líto.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Podobné téma bylo už několikrát.
Pakliže ti nejde jen o kšeft, ale aby ještě posloužily, téměř ve všech spádových klubech a domech seniorů, mají právě takovéhle čítárny z bezplatných darů (jak knih, tak i časopisů).

Další odpovědi:

Já bych svoje pracně sehnané černobílé časopisy Kynologie formátu A5 z let 1950 až do dob kdy začal vycházet Pes-přítel člověka, nedala ani za nic!!! Sice jsou dnešní poznatky už jinde,ale vidět jak některá plemena vypadala tehdy a dnes,to stojí za to... Zkuste si najít také nějakého človíka (nebo inzerce,antikvariáty),který má o ten obor zájem,uděláte mu určitě radost...:D

Vím, že kamarádka dávala staré časopisy do knihovny. Zkusila bych antikvariát. Na rehabilitaci jsem také našla staré časopisy. Možná bych zkusila i nějakou čekárnu u lékaře.
Já to řešila přispěním do sběru.

kolik za to chcete, to by bylo něco pro mého syna, co je to za ročníky?

Zlatý

Měl jsem vyvázanžch asi třicet ročníků Myslivosti. Věnoval jsem je jedné mladé dívce, která je pro myslivost zapálena a aktivně ji dělá. Udělal jsem tím radost.- Myslím, že spokojenost byla na obou stranách

Stříbrný

zkuste inzerci Risk (nabízí dokonce inzerci zdarma) nebo Anonce nebo speciálně zaměřené forum na internetu, které se zabývá myslivostí nebo sběratelstvím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.