Wortygen

Stane se mi něco při požití 3 velkých lžíc kyseliny citronové?

Nejlepší odpověď
www

Nelze jednoznačně odpovědět, záleží totiž na její koncentraci.

Další odpovědi
Hakunamatata

Pokud je to rozpuštěné ve vodě, tak vůbec nic. Na sucho by se mohl poleptat krk. Však se podívejte kolik je ji v napojich, nakladanych okurkach apod. Denne toho snime, ze „si to ani neumíme predstavit“.

mosoj

Lze jednoznačně odpovědět !!!
Pokud tě nebude pálet žáha tak nic, mimo toho že si zbytečně jednorázově překyselíš organismus. V krystalické formě (pokud ji nesníš velké množství a to nesníš !) tak také nic. V žaludku je kyselina chlorovodíková která je mnohem agresivnější něž citronová !!
Celý život jsem kyselinu citronovou vyráběl.