DusanOrlik

Stahování z Android Marketu

Zdravím,mám problémy se stahováním her a aplikací z tohoto webu.díval jsem se na seznam podporovaných mobilů-kde mobil Sony xperia tipo je,takže nevím proč mi to blbne.Zkouším to stahovat přes mobil,jenže tam se to ani nenačte,tak to ani nezkouším.A z PC to stahuju t akto: vyberu si např. hru
Road Trip – Auto Zdarma,kde je hodnocení hry a pod ním je NAINSTALOVAT,a pod tímto slovem je: Tato aplikace je kompatibilní se zařízením T-Mobile Sony ST21i.No,tak dám nainstalovat,kde se píše: aplikace se zachvíli stáhne do zařízení,jenže se nestahuje nic.A kdyžtak,se spustí instalace.Poradí mi někdo,aby to fungovalo? Díky za odpověď

Odpovědi
anonym

Máš propojení MT s PC nebo přes WI-FI ? Musíš to mít zapnuté !

Reuef

Musis si v telefonu zapnout bud Wi-fi (jestli se na ni doma muzes pripojit) nebo povolit datove prenosy v nastaveni a budes stahovat pres 2G/3G mobilni sit..,z google play si to do PC nestahnes

DusanOrlik

a co třeba v nějakém programu stahovat aplikace a hry android do PC, a z PC pomocí kablu to dát do mobilu, Šlo by to? V jakém programu? Díky moc