kitty

Stahování filmů s kodeky

Dobrý den, prosím o radu. Stahuji filmy z ulozto.cz a některé mi nejdou přehrát na Windows media player (program nepodporuje typ souboru nebo kodek, který byl použit ke komprimaci souboru). Jelikož typ souboru je avi a ten je WMP podporován, tak to bude tím kodekem. Na stránkách ulozto je v parametrech filmu uváděn u videa kodek ffovidx. Ale problém je trochu hlubšího rázu (aspoň pro mě) a totiž, že zatímco jeden film s tímto kodekem se mi přehraje, druhý ne. Oba filmy mají tento stejný kodek. Navíc se do PC ani nestáhne v celé velikosti, ačkoli systém stahování ukazuje, že se stáhla celá kapacita. Fakt jsem z toho celá jelen. Stahování ukazuje např., že stahování bylo skončeno a stáhlo se 700 MB. Po dokončení stahování kliknu na soubor , kde mám tento film a má jen 430 MB. Nevím, v čem je problém???? Do PC jsem si stáhla už dva kodeky, které někdo doporučoval, ale nepomohlo to (Codecs6030_allin1 a ffdshow-rev3631_20101­115_clsid_icl10), kodek ffodivx nikde nemůžu najít. Budu ráda za jakoukoliv radu. Moc dík.

Nejlepší odpověď
baghira

Zahoď tu parodii na přehrávač co je ve windows, a nainstaluj přehrávač VLC. A máš po starostech.

Zdroj: http://www.vi­deolan.org/

Další odpovědi
Michal Kole

Stáhni si balík kodeků

http://codecgu­ide.com/downlo­ad_kl.htm