některé avi nejde přehrát

Prosím poradíte mi někdo, proč některé filmy ve formátu avi v dvd přehrávači přehraji a některé ne??? (JEDE ZVUK ALE OBRAZ NE).

Nejlepší odpověď
led

formát avi má rozne kodeky – sposoby spracovania- treba pozret na zoznam formátov ktoré može DVD prehrávač prehrávať. Ak je možné treba doplniť kodeky.-upgrade software-. Ak táto možnosť nie je, ostáva možnosť kúpiť nový prehrávač, alebo v počitači prekonvertovať do vhodného DVD formátu.