maruš

Srnčí shozy.

Nemáte někdo,prosím,ně­jakou inspiraci nebo nápad,jak nebo na co použít srnčí shozy?Manžel je myslivec a už jich dost po lese našel.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

našla jsem inspiraci, třeba vás něco osloví, jak si udělat…

Zdroj: http://www.a-n.cz/sk/katalog-obchod/Hodiny-a-Zrcadla.html

Další odpovědi
9 řemesel

Dobrý den, je řada velmi šikovných lidí/umělců,(a­no,nebojím se to slovo použít), kteří jsou manuelně zruční a vyrábějí z nich šperky,medailon­ky,prsteny,pří­věsky a spoustu jiných krásných věcí.Zkuste i inzerát na www silvarium.cz,je zdarma,není-li pro podnikání,další by mohl ale snad znát i Váš manžel.Dost mne to udivuje,nebo jste to s ním nekonzultovala?Tak hodně štěstí.

anonym

Nechť jimi nahradí dřevěná střenka nožů.

anonym

Nalezené shozy nepatří nálezci, ale mají se odevzdat asi na Mysliveckém svazu nebo jak se to jmenuje, což má myslivec vědět.

kablik

vypadá to že váš manžel je myslivec na baterky a čekajího patálie s Českým mysliveckým svazem