Avatar uživatele
Niikii

Sport a alkohol :(

DObrý večer,možná je můj dotaz trochu zvláštní,ale mně to dělá velké starosti.Kde bych začala.Hodně sportuji,téměř každý den trénuji (běhám).Běháms trenérem,jezdím na závody a jelikož miluji sport,chodím na yogu,plavat,bruslit ale samozřejmě hlavně běhám.Myslím,že v běhu jsem dobrá,dokonce jsem byla už na MČR.Asi jsem trochu ,,frigidní´´ nebo jak to nazvat,ale příští týden mám s kamarádkou slavit svátek,jelikož se jmenujeme stejně.Zorgani­zovala oslavu,pozvala naše přátelé,zamluvila bar,kde to bude a už se moc těší.Je mi sice 15 a ona je starší (vždycky jsem se přátelila se staršími lidmi a bavila se s nimi v klubech a tak,ale ted je pro me na orvním místě sport).Ale ona chce jít potom na diskotéku a samozřejmě určitě hodně pít a tanocvat..Dřív bych hnd šla,ale ted nevím..Nemůže to nějak poškodit mojí kondičku nebo tak něco? :) Samozřejmě že by mi byo ráno blbě,ale nijak by mě to neoslabilo,když jinak nepiji vubec že ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, suaeda před 4551 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Když si jednou za čas vyrazíš z kopýtka,tak se nic nestane. Ovšem, když to nebude den před závodem nebo nějakým náročnějším tréninkem.

Ale je ti jasný, že oficiáně pít alkohol ještě nemůžeš ;o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Když pominu,že je ti teprve 15…

Můj názor je ten,že alkohol ti sice kondici neoslabí,pokud to bude jen ten jeden večer,ale pokud nejsi na pití zvyklá,tak s tebou může dost zamávat a taky ti může být špatně i déle než jen jedno ráno.
Samozřejmě,že ti nikdo nemůže zakázat na tu oslavu jít,ale nikde není napsané,že musíš oslavovat s alkoholem v ruce.....

…a pokud se nemýlím,alkohol je zakázáno mladistvým podávat a prodávat-a nejde jen o provozovatele pohostinských služeb-ale když ono se na to tak moc nehledí a nedodržuje…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Hoj, podle mě Ti to nic podstatnýho neudělá. Akorát Ti ten následující den nebude dobře a na tréninky nebudeš asi mít ani pomyšlení… Pokud ale budete připití blbnout, tak si dávej pozor – a pokud nejsi zvyklá pít, tak dvakrát. Člověk mívá rozhozenou rovnováhu, můžeš blbě došlápnout a je na zdravotní problém zaděláno. Kdysi se mi takhle povedlo si podvrtnout nohu…
No a samozřejmě – zkus to nepřehánět. Bude Tě na té oslavě někdo vyloženě nutit pít? Sama víš, že Ti je 15 a to by ses ještě k alkoholu dostat neměla, i když to tam samozřejmě nefunguje… Neříkám nepřipít si… ale i pít se dá tak, že o tom pak ráno ani nevíš. Prokládat to hodně nealkem, ideálně vodou. Semtam něco sníst. Musíš poslouchat svý tělo, což bys jako sportovkyně měla umět… a když Ti dá najevo, že už se mu ten alkohol nezdá, poslechnout.
Ale pokud ten hlásek neuslyšíš a přepískneš to, tak myslím, že to jednorázově Tebe ani fyzičku nezabije…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

asi nevíš co je frigidní, ale na to máš ještě čas a že se jdeš pobavit ,…jen jdi přeci život není jen běhání …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek