iwetax

Špatně dýchám – mám jít k lékaři?

V posledních týdnech dýchám takto: cca minutu a půl dýchám slabě, pak se hodně z hluboka nadechnu a pak několik vteřin nedýchám. Nevím jestli mám jít k obvodní lékařce. Není to prkotina?

Nejlepší odpověď
Elssir

Určitě běž. Lepší když by to byla prkotina než to nechat. Pak by z toho mohla být pořádná polízanice. Jde o tvé zdraví.

Další odpovědi
bolak

můžu trhat z kontextu?

„nekolik vteřin nedýchám“…„není to prkotina“? Jak ti to zní? :) asi dost hloupě co? zajdi k doktorovi, poslechne tě fonoskopem, kdyžtak udělá rtg plic a bude…

nemusí to nic bejt, ale taky to může bejt alergie nebo třeba počínající astma, případně plicní breberky, necejtíš se unavená?

PS: dýchání je já bych řek docela důležitá věc, jak bys poradila člověku kterej by se přišel a založil otázku „dovrý den, občas mi přestává být srdce, myslíte že bych měla jít k doktorovi nebo to nic není?“ :) hm?

zdeno

Určitě a to hned !!!!!!!! Nájit specialistu-internistu a bez dopručení obvod.lékaře.

MarťaŠev

Ty jo, že se ptáš vůbec, zajdi si určitě, může to být vážně, nechci strašit, ale zajdi si. Poslechne Tě fonoskopem a řekne Ti, co Ti je. Snad to nic nebude, ale preventivně.