Souhlasíte se sparťanskými Ultras?

Ultras Sparty zvolili radikální postoj. Na utkání s lídrem kyperské ligy vůbec nepřijdou.
Taky nejsem fanda Ultras a nikdy nebudu,ale s nimi fakt plně souhlas.
Díky za odpovědi.
http://www.spor­t.cz/fotbal/e­vropska-liga/clanek/711782-euro-na-uprchliky-nedame-letensky-kotel-bude-vecer-prazdny.html#hp-sez

Nejlepší odpověď
Muffz

Naprosto souhlasim. Kdyz platim vstupne na fotbal, tak chci, at ty penize jdou do fotbalu a at nejak klubu pomuzou. A ne, ze pujdou nekomu, kdo si prikraci do cizi zeme, aby zil v blahobytu zadarmo.

Další odpovědi
anonym

Nejsem fanda Sparty, ale souhlasím s Ultras.

Elk

Naprosto! Ač Spartu nemusím, tak tohle gesto kvituji! Ať si jdou na fotbal sluníčkáři a po zápase ať si vemou nějaké domů!

anonym

Škoda, že to nejde i obráceně. Jestli je fandění házení světlic a dělobuchů na hráče, trhání a zapalování sedadel atd. Myslím si, že tihle fandové fotbal nikdy nehráli a nebo jim nešel a raději mu jen fandí. Jinak vsázet na Spartu, je nevyzpytatelné. Osobně fandím dobrému fotbalu (cca. 30 let aktivní hráč)