Tomko123

Smrad z poza lednice

Dobrý den dnes jsem přišel ze školy a cítil jsem nechutný zápach zjistil jsem že jde z poza lednice .Mamka mi řekla že bylo v lednici rozbité vajíčko a je tam taková dírka kterou to nejspíš někam proteklo a nevíme co s tím . Předem děkuji za odpověd

Odpovědi
Noga

Odtáhněte ledničku od stěny a vzadu by měla být sběrná nádoba kam odtéká přebytečná vlhkost, která se kondenzuje na zadní stěně ledničky. Uvidíte jestli to bude třeba vyčistit.

kablik

určitě koupit novou ledničku…