Complex

Slavíte svátky jmen, ať už ostatních lidí, které znáte, či jen vlastní?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano.

Ano, já a moje rodina slavíme svátky jmen.

Další odpovědi
annas

Jinačí odpověď.

Je to různé, na některé jedince si jen vzpomenu, jiným popřeji. Nemá ráda žádné oslavy, především vlastní. Ale potěší, když si někdo vzpomene na svátek nebo narozeniny.

Edison

Zbytečné.

Naprosto k tomu nevidím důvod. Další z lidských vynálezů, jak dostat z jiných lidí hmotný prospěch.
Utužovat vztahy lze i mimo tyto svátky a i jinými způsoby, než oslavami.
A proto si jmeniny ani nepamatuji.

elkon

Zbytečné.

Malvína

Ano.

Ano, zrovna před chvíli jsem byla koupit dárek 🙂

Drap

Jinačí odpověď.

Jen tak lehce s lidmi blízkými.

ivzez

Jinačí odpověď.

Nelze slavit něco, co neexistuje: Jména žádné svátky nemají.

Neslavím žádné svátky, ale členům své rodiny, přátelům i známým
k svátku popřeju.

jáára

Ne.