Avatar uživatele
Fienir

Přitahujeme to, na co myslíme?

Podle zákona přitažlivosti přitahujeme to, na co myslíme a co vyvolává naše pocity. Je jasné, že se to pohybuje na hranici mystičnosti a většina si bude myslet, že je to nesmysl.

Ale uvedu příklad:
Včera jsem si přečetl článek o snění, hlavně o lucidních snech a od té doby všude narážím na články, tady na otázky, o snění, aniž bych je vyhledával cíleně. A toto se mi nestalo poprvé.

Co myslíte? Je to jen náhoda? Nebo na tom něco bude?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, Andělé, Wang před 4207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ano,je to zákon přitažlivosti. Sama s tím mám bohaté zkušenosti.
Pokud myslím negativně,přitáhnu si negativní lidé,či situace. Když se nám něco zlého přihodí a pokud je to v našich silách,je dobré se se situací co nejrychleji vypořádat,nerochnit se v ní,nebot nám užírající myšlenky přivodí opět další bolest,zklamání apod.
A rovněž naopak. Vstanu s dobrou náladou,srší ze mě,mám kladné myšlenky a dle toho vypadá můj den.
Na co nejvíce myslím,to si také přitáhnu,at chtěně,či nechtěně.
Nejhorší ze všeho byl pro mne strach. Nejvíce mi ublížil a měla jsem s ním v životě největší práci. Dnes už se nebojím a podle toho se mi také změnil život.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wang

Je to tak. Děje se (nám) to, na co myslíme. Věřím tomu.
Dokonce jsem se setkal s názorem, že budoucnost je výslednicí našeho společného myšlení (našich myslí) – společného myšlení všech lidí.

Jsou lidé, kteří si myslí, že se jim věci dějí. Věří ve štěstí, náhodu, smůlu, osud. A jsou tak postiženi názorem, že vše je dáno a osud si s nimi zahrává.

Jsou ale také lidé, kteří se snaží svůj osud řídit. Vše vychází z jejich způsobu myšlení.

Doplňuji:
Vzal jsem to velmi obšírně.

Odpověď na otázku by byla tahle. Mysl je hodně tvárná, uvidí detail tam, kde jej chcete vidět a tam kde nebudete chtít vidět přehlédnete auto s návěsem.
;)

Upravil/a: Wang

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

přání je otcem myšlenky

Je to velmi subjektivní, neboť máme zafixovanou myšlenku a hledáme všude okolo její naplnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nefunguje. Přeji si aby v ledničce bylo něco k večeři a už jsem tam byl x krát a pořád nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Zkušenosti mám bohaté, až si připadám jako blázen. Nic o tom nevím. Zatím mne to ještě neděsí, jen zajímá – ještě tomu říkám náhoda, ale čeho je moc, toho je příliš :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ano, myšlenky tvoří realitu. To je poměrně známá věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Něco na tom bude. Když jsem chodil s dívkou (to už je let),všude jsem narážel na její jméno,ať v tisku,v TV,či slyšel v rozhlase.
Doplňuji:
No,a teď,kam se podívám,vidím titul Dr.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

barbakan: :)

před 4206 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek