petka.s

Seznam – najdu to, co neznám?

Seznam – najdu to co neznam?

Nejlepší odpověď
Malvína

No, nevím! Z vlastní zkušenosti nedám dopustit na Google vyhledávač. Stačí klíčová slova a najdu tolik, co sám Seznam nezná. Navíc obecně pro mě Google pohodlnější. Mám s nim vše propojeno – kvůli telefonu.

Další odpovědi
annas

Zřejmě nepoužíváte Seznam, protože byste našla všechno, co vás zajímá, a nemusela se ptát na Odpovědích.

Proto je třeba brát slogan s rezervou.

Funna

a proč se nezeptáš Seznamu? .-)

elkon

Seznam neznám. To je jen parafráze. Nikdy jsem seznam nevyužíval, ani jejich mail. Na vyhledávání jedině Google.

marci1

Slogan zní správně: Seznam-najdu tam,co neznám. 🙂

nyjono

A taky – kdo hledá, najde.

anonym

Je komické jak na jedné straně Češi dokáží zaplatit dvojnásobek jen aby měli kýtu ze zaručeně českého chovu, zaručeně českou zeleninu, ale jak jde o české IT firmy to okamžitě pohřbíme a bez hudby ! Viz Software602 který vydával skvělý kancelářský balík a my místo toho platíme za licence microsoftu, nebo právě Seznam jehož služby nejsou zdaleka tak zlé jak se traduje ale Češi je prostě nenávidí a mohou se zbláznit aby hned zpropagovali google který už tak má drtivou většinu světového podílu … české IT firmy jsou snad prokleté nebo co, úspěch se jim prostě netrpí 🙂

mosoj

Plně s tebou souhlasím. Jenom bych rád věděl kdo z těchto rádobyborců znal T602 či dokonce M602. I tabulový procesor byl dobrý a hlavně nenáročný na hardware.
Osobně jsem začínal s příkazovým Supercalkem na počítači který neuměl ani VGA!!!!

anonym

ona ta firma kupodivu nabízela i plnohodnotný kancelářský balík pro windows jmenovalo se to tehdy „602Pro PC Suite“ dost krkolomný název ale bylo v tom spousta práce a třeba naší státní správě by to dost možná dodnes sloužilo naprosto dostatečně, úředníci stejně často ani nejsou schopni text formátovat jinak než odsazováním mezerami takže dávat jim do rukou jakékoliv pokročilé funkce je poněkud bezpředmětné, pro úředníka je věda použít i formátovací odrážky či tabelátory 🙂. 602Pro PC Suite udělal od klasické dosové T602 obrovský krok vpřed a naše státní správa rozhodně mohla tuto firmu podpořit volbou českého software, ale nestalo se, neměli naději protože microsoft lobbování poměrně snadno prosazuje do státní správy i ekonomicky nevýhodná řešení 🙂 je to samozřejmě škoda, protože čeští vývojáři rozhodně na to mají patřit mezi světovou špičku jen se jim holt dostává příliš mnoho bezdůvodné antipatie u spotřebitelů i státních organizací. Ne jinak je tomu i v případě seznamu který zřejmě dojede na stejný efekt.

anonym

Software602 tento balík nabízela uživatelům dokonce zdarma, takže státní správa by tak de fakto nenutila jako dnes občany kupovat licence MSOffice aby se státem vůbec bylo možné komunikovat. Dnešní verze balíko dávno mohla obsahovat implementace ISO standardů opendocument i openxml microsoftu a mohlo se jednat vedle libreoffice a xps office o další významnou konkurenci pro microsoft, kdyby se to neutlo hned v zárodku 🙂