Miroslavst

V kterém roce vznikl portál Seznam.cz?

Nejlepší odpověď
iceT

Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál. Byl založen roku 1996 Ivem Lukačovičem, a stal se prvním českým internetovým vyhledávačem v České republice. V roce 2007 měla společnost Seznam.cz a.s. obrat 1,7 mld. Kč. Vyhledávač a katalog firem postupně od roku 1998 doplňovaly další služby. V roce 2009 firma provozovala více než 15 různých služeb a přidružených značek. Návštěvnost Seznamu v českém internetu byla přes 4 miliony unikátních návštěvníků měsíčně (stav ke konci roku 2008)[3]. Mezi nejnavštěvovanější služby patří podle údajů NetMonitoru Seznam Homepage, Seznam Email, Seznam fulltext a katalog firem.
Seznam používá slogan Seznam – najdu tam, co hledám.
Tento slogan byl v nedávné době změněný z Seznam-najdu tam co neznám.
Více v odkaze.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam.cz