KdoSiOdJinud

Seznam email nefunguje?

Stará verze emailu, jakmile mi dorazí email, veškerá hlavička je v textu emailu. Mail tedy nemá evidentního odesílatele atd… Máte ten problém také? Na technické podpoře jsem 13 už 15minut a fronta za mnou naskočila na 50lidí 😁

Odpovědi
pusinka50

Mám už novou verzi meilu. Mám 2 meily a jeden zůstal ve staré verzi, tak jsem napsala na technickou podporu Seznamu a už druhý den jsem měla na meilu upozornění a třetí den jela nová verze