antík

Sexuální potřeby v kosmu..

Člověk je od jistého věku tímto dost ovládán, když jsou kosmonauti třeba rok v kosmu, jak to řeší ?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Stridaji se tusim po 3–6 mesicich. A asi tam resi jine problemy nez toto. Verim ale ze maji nejakou utilitu na pripadnou honitbu 😁 Ono kdyz jsem ted videl kosmonautku na youtube kterak ukazovala jak si meje vlasy, tak si snad ani neumim predstavit jak si meje neco jineho. Nejspis tam moc nevoni, takze myslim ze na ni ani nebudou mit chut.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Třeba si odchytěj nějakou sexy mimozemšťanku ;)

ponovotny

někde jsem četl, že v kosmu už proběhly pokusy k otázkám sexuality (nemůžu teď ale nic najít tak bez záruky). Každopádně pokud bys byl v takovém zápřahu v jakém jsou kosmonauti na orbitální stanici, pravděpodobně bys na to co tě tak ovládá ;) neměl chuť ani pomyslet (pokud bys něco k tomu neměl v programu dne). Říká se, že pro některé je třeba oblíbeným krácením volného času, že se podívají okénkem ven, na víc tam není čas. Z hlediska ostatních kosmonautů by to asi nebyl problém, ale pokud bys uvažoval, co se semenem tak si nejsem jistý, jestli by s ním neměl systém na likvidaci moči problém

sassan

Sex sice je potřeba…ale rozhodně to není skutečně životně důležitá potřeba jako třeba voda a kyslík,takže odhaduji že většina kosmonautů s tím extra velký problém nemá.A minimálně co se chlapů týče-mají tam určitě nějaký zachytávací pytlíky,ehm… .-)

mosoj

O sexuálních potřebách v kosmu se dá pochybovat . V nejhorším jsou prostředky jak jim zabránit. To znají i dřívější vojáci.
Nicméně první pokus s otěhotněním ( ovšem nikoli v kosmu) proběhl již v pionýrských dobách kosmonautiky.
Valentina Těreškovová a Alexandr Nikolajev. Pobyt v kosmu v tomto směru žádné následky nezanechal a jejich silně sledovaná dcera je dnes úspěšnou lékařkou !

kavac

Zkoušeli to jak Američani tak Rusové, ale bylo to asi úplně něco jiného než na zemi. V kosmu není gravitace a tak si museli pomoci nějakou pomůckou. Pokud budou kosmonáuti a kosmonáutky někdy letět na Mars tak sex budou muset nějak vyřešit.