Pokročilý

Sex mezi staršími

zajímalo by mě jak to mají staří lidé se sexem?např. 2 manželé jimž je více než 70 let.Mívají mezi sebou sex (pokud jim to nádobíčko dovolí) nebo už na něj ani nemaj chuť ve svém věku??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To je jen vžitý předsudek u mladých, realita je zcela odlišná, jen je trochu jiná četnost a projevy.
Např. v americké studii "Lidská sexuální aktivita" byl zkušební vzorek cca tisíce respondentů, kde byl i pán, jemuž bylo 84 a byl stále aktivní a bez problémů.
Táž otázka už byla, viz odkaz:

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ do-kolika-let-tak-v-prumeru-li de-provozuji-sex

Další odpovědi:

Pokročilý

To stárne jen tělesná schránka, ale duše je stále mladá. Každý strůjcem štěstí svého, neznám překážky ve šťastné rodině, jako ve 20ti. Ale někdo je starý už ve 30ti jak fyzicky tak i celkovým přístupem k životu.

Jak to je se sexem po 70 nevím, ale byla jsem nechtěným svědkem milování páru 64 a 65 let. Byla jsem překvapená! Otázka je, jak často si to mohou dopřát,ale i v tomto věku to jde. A jelikož jsem si to mohla dovolit, otázala jsem se později dámy: Udělali jste si dobře? A ona: náramně.

Věř tomu, že si sex dopřejí i v sedmdesáti letech. Je to prostě přirozený pud. Jestli toho budou nebo nebudou schopni je už otázka jiná

Zdroj: www.erectan.cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.