Sberatelstvi,muzu

vedet kdo ma tuto zalibu a co sbira?Ja sbiram uz leta tuzky,pera a recepty.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak jsi se ptala v předešlé otázce, tak já sbírám bankovky, ale jen ty nové-platné. Ale je divné, že před výplatou se moje sbírka nějak moc zmenšuje.
Ne, teď fakt: Dřív jsem sbíral katalogy aut, ale nyní už ne.

Další odpovědi
chucky

Mám sbírku ubrousků a pamětních mincí. Z každého nového kousku mám ohromnou radost:)

Michal

Kuchařky-knihy a knihy o masážích,lé­čitelství.Máte něco na prodej? Nabídněte!

FOG

Mam rad filmy a rovnez je sbiram.Mam i par plakatu – filmovych.
Jinak jsem v detstvi sbiral skoro vse – od obalu zvykacek,coko­lad,znamky,od­znaky,nalepky krabicek od sirek az po tacky od piva.Dnes uz z toho ovsem nic nemam.

Vicki

Recepty a motta,citáty.

Gabilka

Já sbírám recepty, ale teprve začínám.
Jinak taťka sbírá DVD filmy z trafiky. Skoro denně si nějakej přinese…za chvilku už to nebude moct kam dávat :DDD