Thorann1

Jak se změní obsah alkoholu v případě smíchání 40% rumu s colou, např. 1:3?

Rum – Kola(kolik %) + působení

Dobrý den.
Zajímalo by mě, jak se změní obsah alkoholu v případě smíchání 40% rumu s kolou např. 1:3.
Člověk by samozřejmě logicky odvodil, že ten mišmaš bude mít nyní obsah alkoholu 10%.
Bude to ale tak?
A pak když to takhle zkombinujeme, tak jak to tělo zvládne. Jestli toho člověk tzv. lidově vydrží víc, jak při najezení.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, budeš pít rum v koncentraci 10%, tzv. long drink. Já takhle piju vodku s džusem. Je jedno, v jaké formě ten alkohol do sebe dostaneš. Jen ti pití vydrží déle a neopiješ se tak rychle.

Další odpovědi
zjentek

Zde>>https://­www.google.com/se­arch?q=Platoo­va+tabulka&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

aliendrone

Věř Keplerovi, ten se vyzná! Už jen proto, že pije vodku s džusem. Vitamíc C z džusu výrazně omezuje účinky volných radikálů vznikajících při metabolizaci alkoholu, což se blahodárně projeví na tvé kondici následující den, o mnohých dalších pozitivních faktorech nemluvě. ;) :D :D

Kepler

alien: teda, to s těmi radikály jsem fakt nevěděl! Já myslel, že jen dodávám tělu céčko. No vida, i chlast může být zdravý. Je fakt, že vodku v dechu není skoro cítit a ráno jsem jako rybička.

aliendrone

Kepler>>> PCHE!!! Tak slabý pokus o to ze sebe dělat nevińátko bych od tebe nečekal. Jsou mezi námi i tací, kteří ti připisují formulaci či autorský primát tohoto poznatku. Tudíž nedělej vlny, nikoho zde NEOKLAMEŠ! ;) :D :D

Kepler

No dovol! Nejsem žádné prase! Maximálně jednu kuželku vodky o objemu 500 ml a koncentraci 37,5 % obj. denně. Proto jsem taky pořád jako rybička a sranda mi jde od huby.

aliendrone

AMEN!!! ;) :)