Mirdas

Jak vyhrát ve Sportce ?

Samozřejmě jde o obrovskou náhodu a sám ji sázím jen v případě vyhecování s přáteli jako zábavnou hru, než možnost výdělku.
Ovšem na téma sázení Sportky jsem hovořil s několika lidmi a nenarazil jsem na nikoho, kdo by sázel pravydelně ty samá čísla a vyhrál větší výhru než je čtvrtá v pořadí.
Naopak ti co sázeli jen vyjímečně a podávali jen čísla náhodná sem tam měli větší štěstí.
Samozřejmě že to není směrodatné, ovšem je to náhoda ?
Jak je to možné ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobnost nejvyšší výhry ve Sportce je cca 1 : 14 . 106 – tedy je pravděpodobnější, že do tebe bací blesk…
😉
A pokud jde o větší/menší štěstí – jde jen o psychologický dojem. Ti, kteří sází pravidelně, působí dojmem, že méně vyhrávají – protože sází často.
Každopádně – hlavním výhercem takového sázení je pravidelně (a zcela zákonitě) organizátor (Sazka).
😉

Další odpovědi
Drap

Je to náhoda. Pravděpodobnost výhry je velice malá. V podstatě vyjde na stejno, zda dávám pořád stejná čísla, nebo je měním.

vertigo

Jistá vědecká rada dospěla po desátém pivu k názoru, že nejvýhodnějším a jedině možným přístupem je sázet stále stejná čísla. Pak se totiž Sazka trefuje do těch vašich, nikoli vy do jejich, pokaždé jiných čísel.

suaeda

Věřím ve výhry spíše u sportovních tipů na zápasy. Tipsport, fortuna apod. Jeden kámoš chtěl abych mu v excelu udělal nějaké porovnání čísel. Připravil jsem jednoduchou tabulku, která umí zjistit z dat tažených čísel zjistit kolikrát bylo číslo taženo, kdy naposledy a dále zjistí kdy byla tažena naposledy kombinace 2 – 5 čísel. A pár dalších vychytávek. Doplnily jsme tažená čísla za posledních 20 let, a nyní již 3 měsíce pravidelně vybírá a sází pomocí souboru čísel z excelovské tabulky. A zatím žádný ohromující výsledek se nekonal. Jak zde uvádí mowia výpočet pravděpodobnosti tak ve sportce jde o velkou náhodu.
Doplňuji:
Za našeho mládí platilo že bezpečná je jen „®ozumně (u)ložená (m)ěna“ = RUM a né pochybné sázky.

Jarda.x

Pro téměř zaručenou výhru (statisticky) je nutné prosázet cca dvakrát tolik, kolik bude očekávaná výhra.

slevin

samozrejme,je to nahoda.na druhou stranu si rikam,ze kdo nehraje,nevyh­raje.me by spise zajímalo,jak vidim denne v tv,ze je každý tyden novy milionar.jestli je to pravda,nebo jen reklama sportky,–)))