BEAES

Ruce jsou prý vizitkou ženy. Jak o ně pečujete?

Nejlepší odpověď
gnr54

Já mám smůlu,protože si koušu nechty.Je to pěkně hnusný zlozvyk.Celý život stím bojuju,ale nejde to.A dost se za to stydím.Dost ruce schovávám.

Další odpovědi
panenka

Já normalně ráno si je umyju natřu krémem a to samé i večer když vařím umyju si ruce a natřu si je své nehty si nelakuji umělé nehty si taky nedávám.
Doplňuji:
S vaší otázkou otázkou musím BEAES naprosto souhlasit protože je to pravda.

bigbít

Občas si je potírám olejíčkem, pravidelně si je zastřihuji do přiměřené a praktické délky, čistím si místo pod bílou částí nehtů od nečistot, nelakuji si je, a myslím, že vypadají takto i nejlíp. Lak se rychle odlupuje, pak je to nevzhledné..navíc odlakovače i laky nehtům na zdraví nepřidávají. Pak jim pomáhám i tím, že beru vitamíny a minerály, díky nim mám o něco pevnější nehty, takže nemám problémy s lámavostí.