Avatar uživatele
bolak

Rozumíte někdo níže uvedené citaci? Je tu nějaký znalec islámu?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/399527-muslimsti-studenti-ve-svycarske-skole-uz-nemusi-podavat-ruku-ucitelkam.html

„… jejich víra nedovoluje fyzický kontakt se ženou, pokud to není jejich blízká příbuzná…“

Já tomu nějak nerozumím, znásilňovat je můžou, ale podat jim ruku nesměj? Je tu nějaký znalec islámu, aby mi to objasnil? Můj kapesní korán jsem si asi nechal v práci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Alesh, redy před 2940 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dismas

Znásilňování žen, jež nevyznávají učení falešného proroka Mohameda, jest formou džihádu, tudíž je to povoleno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co je na tom nejasného. Nesmějí přijít do styku s cizí ženou, ale znásilnění křesťanů jim islám nezakazuje, stejně jako třeba ubití či ukamenování odsouzené ženy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Nemůžou znásilňovat, to je přeci trestný čin.
Se tu pořád každý hrabe v muslimském náboženství nebo islámu, aniž by kdokoli četl ten jejich korán. Ale z každé kraviny média udělají „wow“ senzaci. Pak někteří myslitelé tvrdí, že ženy jsou dle koránu méněcenné, ale málokomu dojde, že dle katolické bible na tom nejsou o moc lépe, pokud se v tom budeme hrabat tak, že na každou druhou větu uděláme dvojí výklad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já myslím, že ti chlapci, kterým to tak vadí, žádnou ještě neznásilnili 😉 Tím, ale neříkám, že toto rozhodnutí schvaluji, naopak!
Pokud jde o ty „borce“, co támhle někde běhají se samopalama, tak ti se za ten islám jen schovávají, odvolávají se na něj, když se jim to hodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Korán má spoustu súr kde se zákon může vysvětlit jinak. Podle muslima znásilnění je špatné když se stane řádně oblečené ženě, to jest zahalená ramena, nohy a pokud možno i vlasy. Ovšem když žena má letní mini šaty na ramínka s výstřihem tak pro muslima je to děvka která se nabízí a tudíž jí mohou znásilnit a přitom u nich to znásilnění není, protože v jejich mentalitě si ONA o to říká…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek