bolak

Jak je to s kauzou Kramný??

Rozumíte někdo tomu, proč Čeští policisté podezírají Kramného, že je zabil elektrickým proudem? Já to teda nijak zvlášť nesleduju, ale semtam něco zaregistruju, a o tom že by měli nějaký důkaz o tom že zemřeli následkem el. proudu jsem nikde nečetl, jak na to vůbec přišli?

A proč teda Egyptská policie tvrdila že měli rozleptaný žaludky jedem? A ani z toho nejspíš nebyl podezřelej nebo proč by ho jinak pouštěli, rozumí tomu někdo? Ale pokud je Kramný fakt zabil, tak asi musí bejt hodně blbej, když jede vraždit do země kde je za vraždu i trest smrti…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak víš, že policie nemá důkazy o smrti následkem el. proudu? Ty jsi četl vyšetřovací spis?

Další odpovědi
anonym

.....Nevím jestli je zavraždil nebo ne. Možná se spoléhal na laxní přístup vyšetřování tamních policie, čeští se k tomu řádně nedostanou, tak doufá že mu to projde.
.....První rozhovor s ním v TV zprávách. Choval se velmi klidně, žádné rozrušení, prostě nic. Až další rozhovory s ním ukazoval najednou brek, nemožnost komunikace o tom, zadrhávání se vzlyky.
......To mě přesvědčuje o tom, že v tom má asi prsty.

lenkasvob

Co když se Monika zabila proudem sama (prvně dceru) a Kramný je našel obě mrtvé?. Ale pak dostal strach, že to policie hodí na něho, tak jim nalil do žaludku louh CIF a vyhodil vodiče daleko od hotelu. Tím pádem on se nemůže hájit, protože vodiče měly správně zůstat ležet u mrtvé Moniky.

Zároveň by do toho byla namočena Kramného matka, protože mu asi poradila, ať zamete důkazy.