zzzzz

Jestli tomu dobře rozumím, zoyulka je yuki?

Pročítala jsem si otázky a jsem trochu zmatená z toho, kdo je kdo.

Doplňuji:
Já chápu, že dítě má někdy otázky, které se nám dospělým zdají hloupé, ale pro dítě jsou zajímavé. Co nechápu, proč se tu pořád přihlašuje jako někdo jiný??? Ona možná je dítě, kterému je 12, a zřejmě má i nějaký problém, možná doma, možná psychický. No je mi ji líto, ale chápu, že jsou na ni holky naštvané. Pokud by se tu přihlašovala pod jedním nickem, tak by na ni jistě nikdo neutočil, jen by ji prostě neodpověděl.

Nejlepší odpověď
anonym

ad hanulka, k dnešnímu dni má z téže IP adresy registrovány 3 nicky, viz odkazy:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30104
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30203
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30536
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcetecict-pravdu-ktera-boli-jsem-yuki-a-muzu-to-klidne-dokazat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-zastavit-namesicnost-dekuju-predem
ad Pino, stejně jako pravidla nemají nějaké výjimky podle věku, taktéž nemůže někdo pod 15 let beztrestně vběhnout na křižovatku na červenou (anebo také jen jedinkrát a zároveň naposledy).
Pokud bychom chtěli opravdu někomu tápajícímu a naivnímu pomoci, je naopak v jeho zájmu mu připomenout, že v životě to chodí jinak, takhle by si co nejsdřív mohla nabít ústa nejen virtuálně, ale setsakramentsky hmatatelně a krvavě v životě, jenž se s nikým nemazlí.
Jako doprovodnou ilustraci bohatě stačí nahlédnout na webovky, které před měsícem založila a kde se ventilují jí podobní. (odkaz ve zdroji:)
Doplňuji:
Ještě faktická poznámka – zatím zneužívá toho, že admini mají dočasně jinší starosti s beta verzí programu, která má více dětských nemocí než je zdrávo.
Ovšem bez ohledu na to, se již ocitla na blacklistu a stává se žhavou kandidátkou na BAN a jen drze pokouší trpělivost a míru tolerance slušných uživatelů..

Zdroj: http://www.emo­kid.estranky.cz/

Další odpovědi
briketka10

myslím, že ano a yukí se přiznala, že je nějaká „crazy …“ takže, jestli je yukí zoyulka, tak má ještě další profil !!
Doplňuji:
ad Pino promiň to nejsou otázky, ale nesmysly, může si zajít na chat a tam si blbnout a navíc se ty její kraviny nedají ani číst a já a myslím si, že nejsem sama odmítám odpovídat na takový hovadiny !!
zahlcuje úplně zbytečně tyto stránky !!
doufám, že se probere, nebo ty její otázky začnu mazat taky !!

hanulka11

ano a kdoví kolik má ještě nicků… a měla by si uvědomit nač byly tyto stránky založeny … a ne že nám tu bude vyhrožovat …již jednou byla varovaná a nyní přišla pod jiným nickem a dělá to znovu – prostě jsem pro , aby její přístup sem byl zamezen – nechť využívá weby svých vrstevníků a měla by se léčit .....

quentos

Ano. Zjevně si pořádně nepřečetla kodex, nebo bláhově doufala, že to nikdo nepozná.

Damiana

Nemyslím, že jsou zde lidé zlí, ostatně, ta dívenka již dostala více příležitostí a stále to nestojí za nic. Také dostala velmi slušnou radu, že by jí bylo jistě lépe na stránkách s jejími vrstevníky. Nechápu, co ji tak okouzluje zrovna zde – s jejím intelektem. Osobně jí to neberu, ale mám dojem, že jí to tady přece nemůže bavit a stále nepochopila zdejší pravidla. Právě proto, že přišla na tento web, má skvělou příležitost dostat tip. Tím, že to neakceptuje, stejně jako další pravidla – se uživatelé jistě mohou oprávněně zlobit, vyjádřit svůj názor a v žádném případě nemusí tolerovat někoho pro to, že je „jen dítě“ – a určitě jí tím prokazují lepší službu, než kdyby se snížili na stejnou úroveň (to by tu z toho mohlo být za chvíli něco horšího než Mimibazar apod.) Mělo by být jasné, pro koho je tento web určený a uživatelé by se podle toho měli svou vzájemnou úctou a přístupem chovat, ale ne se nechat od „někoho“ vychovávat nebo snad zastrašovat. Ostatně, jak zrovna na netu může někdo vědět, kdo je malé dítě a kdo starý úchyl?!

anonym

Proč jsou na ní tady lidi zlí, vždyť je to dítě, 12ti letá holka… Komu vadí její otázky, tak ať je nečte.

redy

OK taky bych řekla.

Michal Kole

NECHTE ji !!!

Prostě s ní mlátí puberta. Já mám asi víc tolerance, že mi to nevadí.

suaeda

Zajímavá diskuze. Přidám svoji domněnku. Na internetu jsou velké možnosti. Pominu- li vše ostatní tak jej lze třeba využít i k ulevě ze svých problémů. Osůbka o které je řeč je může mít také. A chce, aby ji někdo vyslechnul, porozuměl a případně i poradil. A myslím, že za své trable třeba ani nemůže.Možná se nemůže ve svém okolí nikomu svěřit a tak použíje anonymní nick na serveru, kde si povídá několik lidí. Ač nám připadají její příspěvky zvláštní (musí se vyventilovat) tak třeba čeká na případnou pomoc. Pokud je tato má domněnka správná tak je ale problém ji takto na dálku pomoci.

briketka10

ad zzzzz třeba je jí víc roků a dělá si z nás tady ze všech prču a čeká jak dlouho to vydržíme, prostě zkouší naší trpělivost !

anonym

Ne,briketko,je jí 12.Viděla jsem fotky naFB.Profil měla včera veřejný,tak jsem se jukla.Je to pohledná mladá holčina.Souhlasím s hanulkou,pro­vokuje a evidentně se nudí.

briketka10

jami a dnes ho už veřejný nemá, že bych se taky jukla a pod jakým nickem ?
dík za odpověď :D

hanulka11

prostě provokuje