Rozbil se mi kousek jacku ze sluchatek v mp 3 nevíte jak ho vytáhnout ?

dneska jsem si strčil sluchatka do mp3 když jsem je vytáhl tak tam chyběla pulka jacku a ted nevim jak ho vytahnout je tam upevněnej prosím pomoc
Doplňuji:
dneska jsem si strčil sluchatka do mp3 když jsem je vytáhl tak tam chyběla pulka jacku a ted nevim jak ho vytahnout je tam upevněnej prosím pomoc mp3 nemá žadné šrouby takže ho nemužu rozdělat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jedině vyměnit jack zásuvku nebo jak se tomu říká u mp3 to už se asi nevytáhne.

Další odpovědi:

Bronzový

Nevytahovat. Rozebrat a z opačné strany vhodným šťourátkem vytlačit.
Doplňuji:
Dumám jak na to a napadá mě: vteřinovým lepidlem přilepit kovový kolíček (třeba do roviny upilovaný hřebík) patřičného průměru a po zaschnutí vytáhnout? Nebo tenkým vrtáčkem, ručně navrtat a a po zakousnutí vrtáčku zkusit vytáhnout nebo využít vyvrtaného otvůrku , něco tam napasovat a tahnout ven. Mělo by to jít rozebrat , když to nemá šroubky, je to zacvaklé,možná i lepené,ve švu bych to zkusil plochou ostrého nože páčit.

Zlatý

Ak zlomená časť nie je zaseknutá, či zohnutá vnútri, skste tenkým vrutom (šroub do dreva) prípadne samorezným šroubom zachytiť strednú časť (je dutá) a tak vytiahnúť. snažte sa ale nepoškodiť zásuvku konektoru. Chce to citlivé pevné prsty a trpezlivé nervy.

Zlatý

to jde?....zasnu co se vsechno nedozvim...:D...

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

:))

neuveriteľné.
ale verím, že sa to stane.

Zlatý

led

ale stane sa to, niekedy sú tie sluchátka hlavne tie lacné, len v sáčku, veľmi fušersky spravené.

Zlatý

led

V prípade 3mm Jacku použite 2mm šroub.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.