Řidiči.....

Určitě je tady spousta řidičů amatéru,kteří mají neblahé zážitky s řidiči profesionály. Jaký je Váš názor na řidiče dopravní firmy „HANZALÍK“ ? Myslíte si,že jezdí dle předpisů?Děkuji Vám za názor.
Doplňuji:
Řidiči Fy Hanzalík podle mého názoru jezdí nezodpovědně! Uvedu jeden z případů. Není tomu dávno,co jsem jel v koloně tří aut.Přede mnou jela Š-Octavia a před ní kamion zmíněné firmy.V dlouhém a táhlém stoupáku chtěl řidič kamion předjet,ale ten,bez ukazatele směru prudce vybočil vlevo a znemožnil té Octavii manévr předjetí a jel v levém pruhu do doby,než začaly zatáčky.Myslí si někdo,že se šofér zachoval dle předpisů?

Nejlepší odpověď
quentos

jsem neřidič, ale našel jsem zajímavou stránku s názory na jmenovanou firmu. Výňatek: „… já ‚zatím pracuji‘ jako řidič MKD u pana Hanzalíka už 2 roky,zatím jsem byl jakž takž spokojen. ale od přijetí nového dispečera pana P.S. to jde s autodopravou pěkně do prd..,rozeštvává řidiče,nemá o práci dispečera ani ponětí. Staří a zkušení řidiči odcházejí jen kvůli němu.a nechává si tam jen nováčky. Bordel na firmě,dispečerům jde jen o to,aby měli splněno,a když potřebuje něco řidič,tak absolutní nezájem. Je to Bordel. …“

Zdroj: www.kamionstar­.estranky.cz/clan­ky/spedicni-a-jine-ruzne-kamionove-firmy-v-cr/ah-hanzalik.html

Další odpovědi
mj81

Živil jsem se šest let jako řidič „něčeho velkého“, vystřídal jsem několik firem a řeknu k tomu, že odsuzovat řidiče podle toho, pro jakou firmu jezdí je totéž, jako tvrdit, že všichni Češi jsou zloději. V každé firmě byli řidiči slušní a „ti ostatní“. Druhá věc je, že jsou firmy, kde vedení nutí řidiče porušovat všechny možné a nemožné předpisy, ale i k tomu se řidič může postavit tak, aby se sám za sebe nemusel stydět.

mosoj

Nesoudím řidiče podle toho u koho a s čím jezdí, ale jak se chovají k ostatním na silnici.
Dnes jsem jel na otočku Plzeň – Trutnov ( 500 km). Horko jak na sahaře a kupodivu na silnici se mi nestalo nic mimořádného. Dokonce mě jeden kamion pustil před sebe a nikdo na mě nenajížděl ani nehoukal. Snad to nebyla jen dnešní vyjímka, protože zkušenosti mám spíš opačné.
Tímto zdravím všechny slušné a ohleduplné řidiče.

martina1

Jsem řidička už 15let a neustále a čímdál častěji mě štvou jakékoli dodávky.Jedou jak splašení,před­jíždějí v zatáčkách a cpou se dopředu jen aby co nejrychleji byli u cíle.Mám z nich strach.jsou to řidiči většinou mladí a nezkušení,pře­pracovaní a o pauzách asi ani netuší.Myslím,že je to velký problém dnešní doby.Zaměstnavatelé na ně tlačí,ale jim je asi jedno,že ohrožují druhé i sami sebe.Měli nechat vojnu,tam si alespoň kluci procvičili řízení.....
Doplňuji:
Já tu firmu neznám,tady jezdí zase kamiony Chuchlík a je to asi stejné.Kamarádka chodila už před lety s kamióňákem a většího namachrovanýho blba jsem dodnes nepotkala.Je pravda,že řidiče nelze házet do jednoho pytle a jsou mezi nimi i ohleduplní,ale to je jako s Pražákama,těch šílenců je prostě víc.

cukrar

jezdí přesně podle předpisů, jako každý jiný řidič, třeba jako Vy, já, soused a ostatní.
Každý řidič porušuje předpisy, jen u profíku „platí pokuty“ i zpětně!! U amatérů nikoliv.

člověk

teť se nerozlišuje mezi řidičem profíkem a amaterem
ALE MEZI MAJITELEM VOZU A NEBO JEN ZAMĚSTNANCEM
MAJITEL JE OPATRNÝ A NEDOVOLÍ SI HAZARDOVAT
ZAMĚSTNANCI NEZÁLEŽÍ NA MILIONECH A OKOLÍ ALE JEN NA VLASTNÍM PLATU
JE TO SUROVÉ? ale je to pravda
příklad na sebe ,jako takzvaný amatér mám najeto asi 1 500 000 km,s toho 200 000 na motorce,a mnohý takzvaný řidič profesional,který je za to placen,jen pár tisíc a pak honí frajera,protože jemu se přece nic nestane,on za nic neplatí a platit nebude,

ReHu

Myslím, že to není firmou, ale řidiči. Takto se chová spousta rádoby profi řidičů.
Jde mi to sice na nervy, každý den za volantem měním slovník, ale asi s tím nic moc neudělám.

ten který je

S těma Pražákama bych byl Martino opatrnější.Dnes už moc rodilích Pražáků není,je to spíše samá naplavenina když už mám být vulgární,která v honbě za ziskem a kariérou se dere kupředu hlava nehlava.