uccello

Mají taxislužby i dodávky?

Potřeboval bych převézt u nás v Rudné do sběrného dvora sedací soupravu a nemám ji na co naložit, ani nikoho známého s velkým autem. Nevíte, jestli je nějaká služba, která by mi to odvezla nebo zda to dělají i taxislužby? Je to jen pár set metrů.

Odpovědi
Emefej

Ano, některé taxislužby provozují i nákladní taxi. Stačí se zeptat na dispečinku.

Drap

Ano, jsou i takové firmy.

honza19hk

taxík asi těžko, ale určitě existují různé stěhovací nebo ůklidové firmy co by ti to mohly odvézt.

Pepa25

To jsou spíš autodopravy. Až někde u vás uvidíš stát Tranzita nebo podobnou dodávku, opiš si kontakt nebo nech za stěračem lístek …

isteron

Aj väčšie predajne majú vlastné dodávky, alebo kurierne služby.

anonym

Na tyhle věci je nejlepší si dodávku půjčit. Výhodný pronájem dodávek mají v http://www.dodavky-express.cz/ Můžeš si tam půjčit dodávku třeba i na jeden den.