jeffík

Řemínek od čínských hodinek příšerně zapáchá..Jak odsmrdit?Dík!

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlépe odsmradit definitivně. Koupit v naší prodejně normální řemínek a vyměnit.

Další odpovědi
Kohut57

Pokud jsou hodinky natolik pěkné, že sis je koupil i s touto újmou, pak zkusit ocet, několikrát. Manželka měla krásné lodičky, ktreré též jedovatě zapáchaly a ty strávily rok na balkoně, než vyčpěly. Spíše bych se bál zdravotní závadnosti. Jedy mohou prostoupit kůží a pach vdechuješ. A hodinky asi sundáš jen v noci.
Doplňuji:
Ledaže by to byl pach odpuzující klíšťata či jiný hmyz a pak bych je nosil jen do přírody.

mojitek

Nejenom že to smrdí ale i kůže(ta Vaše) může mít na něj i alergickou reakci.Vyhoďte to a kupte normální co nesmrdí.

Elekrikář

Jediná možnost je koupit nový řemínek .Kovové nesmrdí.

brazdarom19

Ono to podle mě záleží hodně z jakého je to materiálu. Některé materiály po nějaké době „vyčichnou“, jiné mohou zapáchat už pořád. Osobně bych to ale taky řešil nějakým jiným řemínkem. Já jsem se teď například díval na řemínky Apple Watch 3 – https://www.i­pouzdro.cz/re­minky-pro-apple-watch-42mm/ a docela jsem koukal jaký je na internetu obrovský výběr.

novaklen

Abych pravdu řekla, tak mně se tady ty silikonové řemínky vlastně až tak moc nelíbí. Koupila jsem si před časem Apple Watch z druhé ruky a je na nich právě takovýto neoriginální řemínek. Zjistila jsem, že se to i hodně snadno zašpiní. Mně se mnohem více líbí třeba milánský tah, viz https://www.i­reminky.cz/ap­ple-watch-milansky-tah-reminky/