michalds

Rádi blbnete?

Nejlepší odpověď
Malvína

Záleží, co konkrétního myslíte. Ale já jo 🙂 Ono na nějaké oslavě narozenin, či party, je to super. Člověk se odreaguje od běžných činností a starostí.

Další odpovědi
zjentek

Nic jiného neumím ;(

Malvíno, jen blbni! ;)

led

Blbnúť vo význame fyzického a duševného uvoľnenia od strastí života je zdravé. Kto „neblbné“ neuvoľňuje svoju myseľ, svoje telo od životnej záťaže, skoro zomiera (nemusí ísť len o fyzickú, biologickú smrť). Príliš veľa mladých ľudí, ktorých stretávam, sú vlastne psychicky starí ľudia. A to je smutné.

marci1

Určitě. Kdo si někdy nezablbne má asi dosti smutný a nudný život. 🙂